Alte știri din fotbal
Pentru ISTORIE! A fost semnat actul pentru OZN-ul din inima României care va costa 64.000.000 de euro
0
Daniel Bîrligea, scos la vânzare » Impresarul atacantului de la FCSB, anunț major: „Pentru jumătate din sumă”
2
Atacant la Dinamo: cine ar urma să plece, în cazul unui transfer » Ce se întâmplă cu Vladislav Blănuță
2
Legenda lui Dinamo a remarcat 5 jucători ai lui Kopic: „Ei dau forță, siguranță”
0
Știri din fotbal internațional
Hansi Flick, înainte de alegerile de la conducerea Barcelonei: „Nu investim mulți bani, dar luăm decizii corecte”
0
Condiția pusă de Jurgen Klopp pentru a o antrena pe Real Madrid » La ce jucători s-ar putea renunța în vară
0
Chivu, contraatac la Mourinho: „Dușmanii fac gălăgie, dar mă bazez pe experiența mea din academia lui Inter”
0
Villarreal - Real Madrid, în runda 21 din La Liga: gazdele se pot apropia de „galactici” » Echipele probabile
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Ilie Bolojan a vorbit despre varianta demisiei din fruntea Guvernului, după ...
Libertatea
Echipajele ucrainene de drone „afumă” tancurile rusești în ascunzătorile lor
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Rușii, atac masiv cu sute de drone și rachete: au bombardat fabrica de ...
Libertatea
voi de ce va numiti echipa dinamo bucuresti cand ea se numeste exact asa: fotval club dinamo 1948 s.a. de ce strigati dinamo bucuresti daca numele vostru nu contine `bucuresti`! de ce nu va incurjati echipa strigand asa: forza fcd 1948 s.a. ?
simplu, pentru ca pe noi stelistii nu ne poate interzice nimeni sa nu numic echipa steaua! o numim steaua pentru CA E STEAUA! Si pentru ca nimeni nu poate opri milioane de fani sa iubeasca echipa sau sa numeasca aceasta echipa pe numele ei real, deposedat de armata!
Ar fi culmea sa va numiți clubul sportiv al armatei
Atunci de ce nu spuneti niciodată ca fcsb e cca?
pai s-a numit steaua timp de 53 de ani, cam pe acolo, in rest s-a numit ASA,CCA, CSCA si acum FCSB, ce facem, tinem cu echipa doar cand se numeste steaua? stergem palmaresul din 1947 pana in 1962, ca nici atunci nu se munea steaua! :)
ai dreptate,dar cel mai grav este ca Steaua este atacata de sistemul politic mafiot pentru ca este mandria Romaniei si face performanta si implicit bani in europa si Romania. tradatorii de tara de la mapn au *** cand au vazut cele 3 calificari consecutive in grupele ucl si vanzarea ui mirel radoi si bogdan stancu cu peste 6 milioane de euro fiecare. atunci s-a intamplat totul. imi aduce aminte de o melodie de la parazitii care a aparut fix in momentul cand le-au trecut prin cap tradatorilor de la mapn sa atace Steaua,tot ce este bun trebuie sa dispara. bah,daca faceau asa cu dinamo aka rusinea romaniei nu era nicio problema,aia chiatr merita sa se desfiinteze la cat ne-au facut de rusine si ce datorii uriase au(adica bani furati exact de la noi),dar cand tu ataci mandria Romaniei aka Steaua pentru ca face cinste Romaniei,deja este prea de tot. au fost sub campul tactic judecatorii in decembrie 2014 sper ca acuma sa nu mai fie si in 20 aprilie 2018 sa ne dea dreptate si totul sa revina la normal aka Steaua sa isi recupereze marca si numele. daca cei de la csa pierd acolo,totul revine la normal. sper sa nu mai fie nicio amanare. de aia au amanat astia procesul de despagubire pana in luna mai,pentru ca in luna aprilie se da sentinta cu privire la marca si nume
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Această telenovelă are șanse să întreacă Tânăr și neliniștit la numărul de episoade... Profit de ocazie ca să urez tuturor suporterilor vreunei echipe, fie ei de rit vechi sau nou, iubitorilor sportului în general, un sincer Sărbători Fericite vouă și celor dragi!
Ce nu înțeleg eu e cum a putut sa fie eliberat condiționat in condițiile in care nu și-a asumat motivul pentru care a fost condamnat indiferent dacă are dreptate ori nu
bai sa fie, adica petrescu, ilie nastase, hagi, gica popescu, dan petrescu, ilie dumitrescu, duckadam, toti sunt `corupti` au interese sa vada fscb steaua, in timp ce laca, angajatul popoptei, sau tudorel si piturca nu au niciun interes, n-au avut niciodata conflicte cu jiji:))) adevarata steaua e aia care e sustinuta de milioanele de stelisti nu de o peluza tradatoare, nicio armata sau vreu justitie nu pjutea decide in numele a milioane de romani stelisti! fcsb e steaua pentru ca asa zic stelistii!
de notorietate faptul ca infractorii se apara intre ei ...cum sa respecte legile un infractor ? De oamenii curati cand aveti de gand sa vorbiti ? Lacatus a luat zece titluri cu Steaua .Popescu ce a luat ? De ce nu ar fi mai in masura Lacatus sa spuna cine e Steaua ?O sa aduceti si vanzatorii de bilete de la Ghencea sa ne spuna ca FCSB e STeaua , tot penibili veti fi.FCSB va muri cand se va stinge Ciobanul Infractor .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.