Alte știri din fotbal
Eliminat de la CM 2026, Didier Deschamps pune o întrebare: „A fost arbitrul la nivelul unei semifinale de Campionat Mondial?!”
0
Untold alungă pe „U” de pe Cluj Arena pentru partida din turul doi preliminar! Unde vor juca „studenții”
1
Radu Miruță, o nouă reacție cu privire la promovarea Stelei: „Ministerul nu mai acceptă ca unii să-și facă combinații pe la Steaua!”
0
Clubul din Superliga a scăpat de interdicția la transferuri, chiar înainte de startul sezonului!
3
Știri din fotbal internațional
Internetul a explodat! Cele mai tari meme-uri după ce Spania a învins-o pe Franța în semifinale » „Dictatorul” Mbappe a devenit bebelușul lui Yamal
0
În genunchi! L'Equipe a dat notele dezastruoase după semifinala Franța - Spania » Nici Mbappe și Deschamps nu au trecut clasa
0
Rodri a numit aspectul care a făcut diferența în Franța - Spania: „Aici a fost cheia! Nu ne oprim, vrem titlul mondial”
0
Luis de la Fuente a dat declarația serii după calificarea Spaniei în finala CM 2026: „Așa am auzit de atâtea ori”
0
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
8
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
1
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Motivare cu explicații bizare în procesul „puciști” versus PNL. Instanța ...
Libertatea
Atac spectaculos în Marea Neagră. Ucrainenii au scufundat nava rusă ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan, noi detalii despre negocierile cu partidele pentru a trece de ...
Libertatea
Pai ce doreai sa faca?! Ca CSU direct in L2?! Oamenii au spus ca sectia de fotbal si-a interrupt activiatea in 2003 din punctul lor de vedere. Clubul Steaua, restul sectiilor, au functionat bine merci in continuare. Acum ca au decis redeschiderea sectiei de fotbal vreai sa o reia din L1?! Era corect?
De toate :) Pungi nu, ca e stadionul mare si jos tot ai nostri sunt, iar brichetele ti le ia garda.
Gresit! Nu se judeca nimic pe tema asta si nici nu se va judeca vreodata! S-a judecat dreptul de folosire al numelui si al marcii Steaua si acum se judeca niste pretentii de despagubiri. Toate astea sunt procese de drept civil comercial si n-au nicio legatura cu preluarea echipei. Daca aceasta s-ar facut in mod fraudulos, inseamna ca vorbim despre furt si asta se judeca intr-un proces penal. Dupa cum vezi, nu e cazul!!! Pana CSA-ul nu va castiga un proces PENAL contra FCSB pentru furt, actuala echipa din Liga I-a este continuatoarea Stelei si detine intreg palmaresul, din 1947 si pana in prezent!
pai de ce trebuie sa iti arate jiji? de ce nu arata armata cum au cedat echipa, daca tot sunt binevoitori si bine intentionati, de ce nu s-a urmarit de la inceput recuperearea echipei de fotbal pe care au cedat de BUNAVOIE si NESILITIT de nimeni in 1998 partial si definitiv in 2003, de ce nu vrea armata echipa infiintata in 1947 si au creat o noua echipa? probleme?:))
Ticbis, ca tot esti tu la curent cu actele si juridicul: arata-ne bre si noua actul ala prin care CSA ceda fcsb (nu AFC!) locul in Liga 1 si ne-ai inchis gurile la toti! Astept cu interes!
corect, asa cum a cumparat Nicu Badea dinamo, marca, sigla, palmares
Show? V-ați pregătit pungile? Dar brichetele?
pai daca cs regal 2017, are sigla( pe asta chiar o are) are istoria, continuitatea, palmaresul, tot, de ce nu evolueaza in liga 1? de ce au infiintat echipa NOUA?:) bang!
gica milion ,parca esti un pusti de gradinita care habar nu are ce inseamna sa cumperi un club cu tot cu palmares sau sa-lpreieicu a facut imparatu luminii .
Fii fara grija, sunt doar 3, dintre care una sustinuta de 95% din fani (Academia). AFC se va desfiinta, iar FNG e o initiativa a unor factiuni ultras idealiste de la T2 care cred ei ca merge socios in Romania, dar sunt o mana de insi. Veti vedea pe 14 ca Rapidul traieste, vom face show.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.