Alte știri din fotbal
Flavius Stoican, după „dezastrul” de la malul Mării Negre: „Nu vreau să ne credem zmei fără să fim”
0
Jucătorul a bătut palma cu FCSB: „A semnat pe un an!”
0
După înfrângerea cu Metaloglobus, ultrașii lui Farul Constanța au luat foc: „Jucători de Serie B, vă rupem picioarele!”
0
Florin Bratu, mesaj după victoria care a trimis Farul la baraj: „Nu cred că meritau situația asta”
0
Știri din fotbal internațional
Verdict! Ancelotti a luat horărârea în cazul lui Neymar
0
„Tunarii”, aproape de istorie: Arsenal câștigă la limită cu Burnley și poate fi campioană mâine!
0
ȘOCUL serii în fotbalul european: Pep Guardiola pleacă de la Manchester City
2
Transferă Cristi Chivu un alt fost jucător al său de la Parma? » Scouterul lui Inter l-a urmărit și în weekend!
0
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Danaïde, sculptura fabuloasă a lui Constantin Brâncuși, s-a vândut azi ...
Libertatea
Orașul numit cândva „rușinea Italiei” a devenit una dintre cele mai ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
INTERVIU Sorin Pîslaru, cardiologul român care lucrează la Clinica Mayo, ...
Libertatea
ai zis ca nu ai treaba cu moldovenii, dar de fapt ai o mare problema cu ei. ai dovedit'o ieri si azi mai mult ca niciodata. nu sunt nici moldovean si nici moldoveanca, nu stiu de ce insisti atat. daca iti lasi prahoveanca, tare imi e ca o sa ai surpriza sa d'ai peste un salam gros si noduros :)) si tare imi e ca ai sa pierzi si prahoveanca! nu de alta, dar pe jumatate sunt ploiestean si...poate o invit la o cafea la km 6. ;)
nu te contrazic dar daca te uiti pe harta si sectorul 5 tot parte din bucuresti este :P:))
Pai si care e noutatea ? Tu chiar nu stiai ce jucatori a adus ciobanul !!! Sunt jucatori buni dar care nu pot face diferenta...adica tiki taka cu exceptia lui Florin Costea dar cu ala nu se stie daca va reveni vreodata din punct de vedere fizic .
LASA ODIHNA,ASTRA A FOST PESTE NOI LA TOATE CAPITOLELE ,L-AI VAZUT PEW ALA CU CREASTA GALBENA?,S-A PISHAT PE TANASE SI LATOVLEVICI
STII CE A ZIS GIOVANNI?,MORAES SEMNEAZA CU TSKA PT CA STEAUA NU ARE BANI SA IL IA
gigi nu ar fi recunoscut ca a cerut schimbarea.... aproape niciodata nu recunoaste chestia asta. Insa a fost evident, mai ales cum l-a laudat pe urma pe Mihai Costea... "super jucator", "s-a vazut intrarea lui", "ati vazut ce executie???" ..... evident, tot meciul nu a facut de fapt nimic, nicio pasa utila, 10 centrari toate cu destinatie gresita....
Poate a vrut sa-l odihneasca , totusi sunt mai multi care nu au jucat mai nimic , foarte multe greseli , Tanase varzistu da o pasa laterala de iese in out.
Unde e ba Vanghelie Primar al Bucurestiilor ??????????? Al e primar de sector la el in tzziganie atita tot . Cele mai importante sectoare din Capitala sunt 1, 2 si 3 . Sectorul 5 nu da nici 5 % din PIB ul Bucurestiilor .
Un jucator care nu stie sa faca macar un dribling ala nu e fotbalist , si avem cativa din astia chiar titulari .
eu nu stiu ce la mancat pe levy sa joace cu nikolici,baa ai sange de antrenor ?, duten pl mea ,joci cu costea 4 meciuri ,si acum faci experimente cu astra,o echipa imprevizibila
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.