Alte știri din fotbal
Mihai Stoica, dezamăgit când a citit ce a spus internaționalul român: „Tragic!”
9
„Dădeai «bună ziua» și la clanțe, acum ești altul”. Mihai Stoica acuză modificările de comportament din vestiarul lui FCSB
6
„Asta m-a convins să vin la Rapid” » Talisson dezvăluie prin ce a trecut ca să ajungă fotbalist
0
Kyros Vassaras a luat decizia, după controversele din UTA - Rapid: l-a reținut de la delegări!
13
Știri din fotbal internațional
Remarcații lui Cristi Chivu în succesul cu Borussia Dortmund + Cum a răspuns, întrebat despre un duel cu Mourinho în play-off
0
Dennis Man, cel mai slab de pe teren în PSV - Bayern » Ce au scris jurnaliștii olandezi
0
„Pentru prima dată” » Ce au remarcat jurnaliștii italieni la Cristi Chivu, în victoria cu Dortmund + Nota primită de român
0
Liverpool a reușit scorul serii în Liga Campionilor » „Cormoranii” s-au calificat la pas în optimi
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Omul lui Vîntu și al lui Voiculescu e la un pas să redevină om cinstit. ...
Libertatea
Avocată membră PNL, prinsă în flagrant în timp ar fi luat mită 60.000 de ...
Adevărul
Martor la marea tragedie din viața lui Dumitru Dragomir: „Veniți! Veniți! ...
GSP SPECIAL
Teoria erorii cognitive în cazul accidentului din Timiș: „Creierul ...
Libertatea
Gigi, te zbati degeaba! FC FCSB nu va câștiga titlul! Turul 1 EL scrie pe tine!
Hahahhaha ! Iti multumesc ca existi ! Deci am ras cu o pofta cum nu am mai ras de mult ! Am citit explicatia ta de 5 ori si încă mai rad ! :)))))
E foarte simplu dar mulți seferesc să spună să nu își pună presa pro fcsb în cap : Hora a atins de două ori balonul ! Odată când nu era vorba de poziție de offside și încă odată când l-a trimis în față către Benzar ! Uitați-vă la imaginea dată din spate, numai de acolo se vede ! Ce face fcsb acum ....e circul cu care ne-am obișnuit de ani și ani ! Când au câștigat alea trei titluri cu reghemblat și Gîlcă li se păreau normale arbitrajele alea inimaginabile ! Ce s-a întamplat atunci este greu de descris , un jaf cu arbitri unic în istoria fotbalului, mai al dr...cu decât cel din anii 90 !!!
ce a zis Craciunescu (ca sa evitam puseurile de gramatici)
eu am intrebat-o cea zis Craciunescu, las-o sa zica
la cata minte are si cat de frustrat este.. probabil va spune ca arbitrul a procedat corect!.)))))))))
Tu nu doar ca esti fcsbist prost, scuzati pleonasmul!, insa mai si minti! Craciunescu a spus la pauza ca NU a fost nici vorba de offside mingea venind de la adversar dar nu voluntar (gen ala a dorit sa paseze la portar sau sa o trimita in corner), iar in momentul sutului Man se afla in pozitie de offside pasiv care s-a activat in clipa in care a participat la faza trimitand mingea in plasa. Chiar si un fcsbist ar trebui sa stie macar atat, dar ce pretentii sa ai?!
A fost un gol atat de valabil incat nici macar brigada dubioasa de arbitrii mai exact asistentul Sebastian Gheorghe nu au putut sa mai faca nimic. Dar oricum nu compenseaza mizeriile si nenorocirile din repriza a doua..! De ce nu se face memoriu impotriva lui Barbut, care l-a scuipat pe Planici?? Merita doua etape de suspendare pentru golania aia..!
gigisti iar viseaza la campionat :)))) peste 2 etape dupa victoria celor de la CFR , isi vor schimba obiectivul :)))))))))))))))))
Dar pt ce s-a validat golul de 2-1 nu doreste o explicatie?!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.