Știri din fotbal internațional
Qatar - Elveția » Jucătorul care nu primise viză inițial deschide scorul
3
Yaya Toure și-a găsit echipă! Fostul star de la Manchester City a semnat primul contract ca antrenor principal
0
Prins între două lumi la Mondialul din 2026 » Revelația din Superligă nu știe pe cine să susțină, Olanda sau Maroc: „Nu aș putea alege”
0
Bucuria Mondialului la întâlnirea dintre un polițist american și fanii scoțieni
0
Lifestyle
Antrenoare de fitness, fosta ispită de la „Insula Iubirii” va fi noua prezentatoare de la „Observator”
0
Katy Perry, în centrul atenției la SUA – Paraguay, alături de fostul prim-ministru
2
I l-a aruncat în cap lui Beckham! Reporterul GSP era la 3 metri distanță și a surprins întreaga scenă ciudată, la SUA - Paraguay
3
Toți o țin minte cu telefonul în decolteu, iar acum s-a întors după 16 ani! Larissa Riquelme, apariție de nerecunoscut la SUA - Paraguay
0
Acordul SUA-Iran va fi semnat duminică și Strâmtoarea Ormuz va fi deschisă ...
Libertatea
Istoria fascinantă a fotbalului. De la lupte violente pe maidane, la un ...
Adevărul
Se construiește stadionul viitorului în România » Va funcționa exclusiv cu ...
GSP SPECIAL
O țară din Europa face referendum pentru plafonarea numărului populației. ...
Libertatea
Semneaza macar articolul, jegule, sa stim si noi mamei cui sa-i transmitem salutari.
Nici vorba sa fi spus Reghe asemenea cuvinte, m-am uitat la Digi Sport si nu a spus asa ceva, a zis doar ca vom discuta la vara de ce fac cei de la Dinamo, ce zice omu si ce inteleg astea :)))))) doar pt a instiga la injurii intre suportei, si mai spuneti ca sunteti ziar de sport, poate ziar de scandal ca sport numai fotbal nu e !!!
nu o sa ma mai contrez cu niciun dinamovist sau rapidist, o sa comentez cu stelistii informatiile de interes. nu are rost pe stiri inventate
S-a supărat don Becali pe fiii săi, nu vrea decât pace între familii :))
Evident. De ce crezi ca au mizeriile ghesepiste interzis la toate actiunile Stelei si toate 'interviurile' sunt furate de prin alte parti?
chiar acum ascult raspunsul la televizor...nu, nu se pune problema de asa ceva!!! ce tare, ce raspuns a dat Reghe si ce scriu astia aici :))))))))))))))))))))))) acu ar trebui sa ne porcim stelistii cu dinamovistii...totul pentru trafic...bv gsp!!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.