Alte știri din fotbal
După 7 luni, meciul acuzat de blat pentru pariuri ajunge în sfârșit la Disciplină » „Când își dă președintele sacoul jos, e semn să luăm gol!” + Ce se vede în rezumat: „Formidabil, ce gafe!”
0
„Clona” patronului din Superliga a apărut la gală și i-a luat pe toți prin surprindere: „Eu sunt fratele mai mare. E an de titlu la noi!”
0
UEFAntasticul a numit favorita la titlu în Superliga, după 19 etape jucate: „Ea e, dar îi mai trebuie 4 transferuri”
0
Victor Angelescu, după remiza de la Botoșani: „Măcar două transferuri”
1
Știri din fotbal internațional
Sergio Ramos vrea înapoi în La Liga! Targetul îndrăzneț al fundașului de 39 de ani
0
PSV - Atletico Madrid, un nou duel de gală pentru Dennis Man în Ligă » Echipele probabile
0
De ce primul meci al zilei din Liga Campionilor se dispută la „matineu”
0
UEFA a delegat la FCSB - Feyenoord un arbitru care a fost implicat în două dintre cele mai rușinoase înfrângeri suferite de roș-albaștri
0
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
12
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
De ce urmăresc Japonia și Coreea de Sud Marea Neagră? Interviu cu ...
Libertatea
Cum s-a produs tragedia din Tenerife în care doi români au murit: zona era ...
Adevărul
Mihai Neșu și sfatul de la Muntele Athos care i-a schimbat radical viața: ...
GSP SPECIAL
PSD, PNL, USR și UDMR l-au pus la punct pe Nicușor Dan: cererea de ...
Libertatea
bati campii , ca de obicei! dupa decizie Steaua va fi a mea! sa te prezinti cu "steaua din nici o liga" sa iti dau 50 de bani pe postare!
Băi bozo, dacă te-ai saturat nu ai decât o singura soluție: dacă vezi numele lor sau al echipei lor în titlul articolului atunci mergi, nene, mai departe, nu-l m-ai citi! Tu scapi de obsesia și frustrarea ta iar forumul de comentariile tale stupide, dar fii sigur că nu pierde nimeni nimic!
In fiecare zi impachetam peste! Gesepe pare ca face lobby ca Ciobandante sa ajunga antrenorul nationalei.
Da Lucescu joaca cu jucătorii care joaca titulari la echipele de club...vezi Ianis Hagi -)). Iordănescu ni a fost bine,a calificat echipa la Europene. Hai sa nu ne grăbim cu concluziile despre Lucescu selecționer,vedem campania de calificare pentru Mondiale și după aceea vorbim. A FOST SI SELECȚIONERUL TURCIEI,sa nu uitam...din câte țin minte a fost dat afara. Posibil ca cu România sa meargă la Mondiale, nu știm,o sa vedem. Dar Becali nu are mama nu are tata când vine vorba de afacerea lui,îl interesează sa vândă,dacă jucătorii lui nu joaca la națională va fi scandal. Îl interesează de jucători doar pana ii vinde. Man....când nu juca la națională era scandal,a plecat la Parma ,după aia nu a mai contat pentru Gigi. Coman,pana sa fie vândut era mare scandal ca Iordănescu nu îl folosește titular....după ce a fost vândut nici nu i-a mai pasat de el. Acum este rândul lui Olaru și Șut....dacă vor pleca de la FCSB va avea alte preferințe, în funcție de interes
1.Ha!ha! Si eu care credeam ca i-a soptit un " păsăroi" lui Nea Jiji. Ultima data pipereanul ne spunea ca rolul " pasaricilor" este la cratită si sa nu scoata n8cio vorba in fata barbatului. 2.Cum a fost Edi cu bune si rele , nu red ca s-a comportat cu jucatorii asa cum se comporta Jiji pipereanul. Nu cred ca Edi trateaza jucatorii ca niste *** ,sau ca niste argati din suita lui,asa cum face Jiji. 3.Până acum cativa ani neamul Becali il injurau pe Mircea Lucescu.Din hot si *** ,nu-l scotea Giovani .Sa nu-mi aduc aminte ce cuvinte de ocara a aruncat si Jiji in public la adresa fam.Lucescu. Ce ,acum s-a pocait? Sa-si scoata sapca de Pătrătel de pe cap si sa-si toarne cenușă ,dar in public,ca sa-l iertam si noi
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cum care? Aia despre care declara acum vreo 10-12 ani ca e "cel mai mare dusman pentru un fotbalist" https://www.gsp.ro/fotbal/liga-1/gigi-becali-are-o-veste-proasta-pentru-dodel-pasarica-e-cel-mai-mare-dusman-pentru-un-fotbalist-d-253404-comentarii.html
Tot fcsb-iști vă numiți
Nici cand e pauza in campionat, nu se poate face eminsiune fara cetateanul asta ? Cum era oare daca aveati drepturile la Jocurile Olimpice ? Americanii cu Snoop Dogg, voi cu Gigi. Sincer as fi vrut sa vad cum comenta Gigi evolutia concurentei din Australia la breakdance :D, si apoi la box feminin, unde au fost niste situatii. :D
Ce pasarica sa-ti spuna tie ceva bey Cioby cind tu n-ai nici *** ?....
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
bine ca dupa decizia EUIPO de la Madrid o sa te obisnuiesti doar cu Steaua.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.