Comentarii (18)
etcetc
etcetc  •  25 Iunie 2026, 14:05

*** sa nu ma "modereze"astea cum ar putea pleca chiar uzi de acolo iar ala sa zica "a fost o gluma ba"

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

JessBlane
JessBlane  •  25 Iunie 2026, 13:57
Postat de demostene1 pe 25 Iunie 2026, 13:51

E cupa mondială, Africa de Sud a bătut Coreea de Sud și a ieșit din grupe pentru prima dată, a trebuit să trec peste 4-5 articole despre și cu Becali sau ceva dubioși de la fcsb apoi scandaluri sa ajung la știrile despre cupa mondială. Voi vreți să fiți numiți presa sportivă????

tu ar trebui sa te uiti la noul sistem,nu este absolut nicio surpirza ca echipe gen bosnia sau africa de sud au iesit din grupe. si curacao poate sa iasa din grupe.

Ciriaco
Ciriaco  •  25 Iunie 2026, 13:56

Nu-l iubesc deloc pe Becali,dar cu astfel de titluri vă faceți efectiv de rușine!DE RUȘINE!

popescu3dzn
popescu3dzn  •  25 Iunie 2026, 13:53

Probabil este un tânăr pe care l-au trimis șefii din redactie. El nu are nici o vina. Sefii lui sunt vinovați pentru ca promovează o *** ca Becali

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

demostene1
demostene1  •  25 Iunie 2026, 13:51

E cupa mondială, Africa de Sud a bătut Coreea de Sud și a ieșit din grupe pentru prima dată, a trebuit să trec peste 4-5 articole despre și cu Becali sau ceva dubioși de la fcsb apoi scandaluri sa ajung la știrile despre cupa mondială. Voi vreți să fiți numiți presa sportivă????

UrmaScapaTurma
UrmaScapaTurma  •  25 Iunie 2026, 13:47

Pe "domnul" becali nu il moderati?

Pavarotti
Pavarotti  •  25 Iunie 2026, 13:47

***,domnu' nea Gigi. Ii iei in balon,le mai dai o palma,ii mai injuri,dar nu e bai,ca te vor promova non stop. "Buna seara,domnule Becali!"

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

Volt
Volt  •  25 Iunie 2026, 13:45

Primul moment halucinant e că au acceptat să-i ia acest interviu ciobanului dintr-o biserică!

Comentează