Alte știri din fotbal
În ziua în care echipa lui joacă, omul cu o avere de 8 miliarde de dolari a aterizat pentru a veni la priveghiul lui Mircea Lucescu: „Mă mândresc cu prietenia noastră”
0
Florin Tănase, mesaj emoționant despre Mircea Lucescu: „Acum 10 zile eram împreună”
0
Sicriul lui Mircea Lucescu, depus și azi la Arena Națională » Toate informațiile de la stadion
5
Zeljko Kopic: „A fost o onoare să-l cunosc pe Mircea Lucescu, e o pierdere uriașă pentru România”
0
Știri din fotbal internațional
Arbeloa, atac voalat la Mbappe: „Trebuie să vrei mereu să fii tu însuți” » Vinicius? „E normal să fie huiduit”
0
Un fost arbitru FIFA îl face praf pe Istvan Kovacs: „Nu știe regulamentul și va arbitra la Cupa Mondială! Să fluiere la «tineret»”
2
Fostul fotbalist de la Cupa Mondială a devenit „simbol sexual” într-un serial Netflix: „Asta e ceea ce iubesc”
0
Scandal la Betis! Scos din lot pentru că se întâlnea cu fiica președintelui?!
0
Lifestyle
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
7
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
19
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Tudor Chirilă, lui Nicușor Dan: „Ați devenit primul PSD-ist al țării. ...
Libertatea
Sondaj înainte de alegeri în Ungaria: partidul de opoziție Tisza, avans ...
Adevărul
Ilie Dumitrescu și-a amintit ultima discuție cu Mircea Lucescu, care a avut ...
GSP SPECIAL
Donald Trump i-a dat un nou ultimatum Europei și a făcut lista cu țările de ...
Libertatea
Bade se vede dupa el ca este un frustat care sta pe marginea santului , sparge seminte si pentru 50 de lei si doua pungi de malai merge la vot din 4 in 4 ani ca sa ingroape Romania !!! Este je ggg ul suprem al site-ului si daca il faceam doar noi puteam sa zicem ca suntem partinitori , dar ce este culmea , il face si stelisti de-ai lui . Pacat de cei cativa stelisti de isprava cu care poti avea un dialog . In rest ceilalti ca valahu , oarba dupa" ei !!!
:))) a facut si omul o "divagatie" . Pe mine ma cheama Doralin Barziloiu . :)))
Ma doare fix in pix de el! S-a luat si m-a jignit de prea multe ori fara motiv!
gata r@tatii? v-ati calmat? prin r@tati ma refer la jurnalisti de carton/ c.aa.cat si suporteri supozitoare ale dinamului si ai lui cefura aka cluj the blatistii, echipade pe locul 9 care in etapa a5a a fost umilita fara drept de apel de Steaua in Ghencea, scor de neprezentare, cefura cluj reusind "performanta" de a NU TRIMITE NICIUN SUT PE SPATIUL PORTII TOT MECIUL!!! \
Dar cum credeai ca il cheama?:)))))))) Tu esti dus rau bah omule, esti atat de superficial incat esti in stare sa judeci oamenii dupa nume si prenume!!!
Black Sheep (2006)
:)) Vin si eu . Cumpar tort , sampanie si tot tacamul . Este un prieten care merita toata atentia . Poate ii serbam si ziua de nastere .
Niste linkuri,poze, ceva ai??? De unde stii cum il cheama? Cine stie, poate pe viitor ma gandesc sa-i fac o vizita ''prietenoasa'' pe la domiciliui.
dj, il faci de ras pe dan.....nu ai stilul lui, flerul :))))
Exagerezi cu mult . Domnul draqul are multe parti pozitive in raport cu el . El este pur si simplu plecat zilnic pe campie ..... zilnic si nocturn .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.