Comentarii (25)
1566178743642986
Vlad Hartea  •  22 Martie 2020, 18:01

Nu-l afecteaza cu nimic !! Isi cheama preotul acasa, ii face slujbe acasa si se spovedeste !! Era mai afectat daca nu-l mai dadeau astia pe la televizor, sau daca ziarele nu-i mai publicau toate ineptiile pe care le scoate pe gura !!

rooster_adevarat
rooster_adevarat  •  22 Martie 2020, 07:45
Postat de mario78a pe 22 Martie 2020, 07:22

Daca Gigi nu e , GSP.ro intra in faliment.

Vor trebui sa se apuce de munca gesepeii daca nu vor avea despre ce sa mai scrie

caoradea
caoradea  •  22 Martie 2020, 01:55
Postat de nikolas. pe 22 Martie 2020, 00:24

Aaa stai ca nu ti a dat permisiunea Ionut de la RIN sa vorbesti ?? Cand o dona si ala materiale sau cu orice mic ajutor posibil ( pentru un spital care nu dispune de aparatura necesara) sa ne contactezi. Dar dah , Ionut are altele pe cap, trebuie sa ia licenta pentru DINAMU'

Pai inca nu a furat cat oierul....nu-i.la nivelul lui...

samertx
samertx  •  22 Martie 2020, 00:56
Postat de Dani Dany pe 22 Martie 2020, 00:12

La nivel de stiri, jiji bate coronavirus...:))))

Bate și situația de criză instaurată de către domnul Prim-Ministru. Bate cam tot ce poate fi bătut, mașina de bătut! :)))

samertx
samertx  •  22 Martie 2020, 00:50
Postat de cornelconasu pe 22 Martie 2020, 00:45

Gigi nu mai poate ieși cu oițele prin Pipera decât în grupri de câte trei !!!

Și grupul organizat compus din doi, semnele marcatoare fiind obligatorii. :)) Mieii îi sacrificăm!

sange_visiniu.
sange_visiniu.  •  22 Martie 2020, 00:33
Postat de nikolas. pe 22 Martie 2020, 00:13

Propun sa se scrie de DINAMU' sau de ***, ca sa aiba si Joze Maurinio un motiv de bucurie cand acceseaza siteul GSP :))) Amin.

Musai si Rapidu bagat in *** ta de comentariu, inca aveti cosmaruri cu noi, stim, GOOOOL Gecov min 91 Steaua-Rapid 0-1 , meci de cinste , care a consemnat demolarea Ghenei numite Ghencea. fzr si sa traiesti.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

nikolas.
nikolas.  •  22 Martie 2020, 00:24

Aaa stai ca nu ti a dat permisiunea Ionut de la RIN sa vorbesti ?? Cand o dona si ala materiale sau cu orice mic ajutor posibil ( pentru un spital care nu dispune de aparatura necesara) sa ne contactezi. Dar dah , Ionut are altele pe cap, trebuie sa ia licenta pentru DINAMU'

nikolas.
nikolas.  •  22 Martie 2020, 00:13

Propun sa se scrie de DINAMU' sau de ***, ca sa aiba si Joze Maurinio un motiv de bucurie cand acceseaza siteul GSP :))) Amin.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

nikolas.
nikolas.  •  22 Martie 2020, 00:13
Postat de joze_maurinio pe 21 Martie 2020, 23:18

Rau a ajuns presa romana, atunci cand totul in viata se rezuma la Becaliul George. In ziua in care asta va avea lumanarea pe piept, presa romana va inceta sa existe. Puneti bai baieti mana pe o carte, sa-i zicem Abecedar, si incercati sa va rotunjiti colturile obtuze ale mintii si mai obtuze.

Hai sa scriem despre tine, ce fapte bune ai facut tu , ia sa vedem ?? Fa o lista si lipeste-o pe frigider , vom contacta noi presa sa-ti ia interviu sa vedem ce fapte bune faci tu si ce scrie pe lista acceia. Dar ,iti zic eu, ca nu scrie nimic, o sa zici ca sa rupt pixu, stim stim , chinezariile astea ( nu fac nimic de calitate).

10209355191619210
Dani Dany  •  22 Martie 2020, 00:12

La nivel de stiri, jiji bate coronavirus...:))))

  • 1
  • 2
  • 3
Comentează