Alte știri din fotbal
Anunță un transfer la Craiova chiar înaintea meciului de azi cu Vitebsk: „Sper să se concretizeze”
0
Schimbări importante în noul sezon de Superligă: „N-o să mai avem timpi morți”
1
„Să vină Gnahore, mi-a plăcut chiar mult!” » Din cantonament, titularul lui FCSB nu mai are răbdare
0
A părăsit Dinamo și a fost prezentat de un club rival
2
Știri din fotbal internațional
Bastian Schweinsteiger a surprins pe toată lumea: „El este eroul meu și cel mai bun fotbalist pe care l-am văzut”
0
Alt potențial scandal: FIFA lui Infantino vrea ridicarea interdicției impuse echipelor din Rusia
0
Gata, începe sezonul! ML Vitebsk - Craiova, debutul campioanei în preliminariile Champions League. Echipe probabile + unde se vede la TV
1
Murat Yakin, după calificarea Elveției: „Nu cred că vreți să vă spun cum am câștigat”
0
Lifestyle
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
32
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
7
A luat pauză de la fotbal! Unde s-a refugiat cea mai sexy fană din Superliga: „Îți taie respirația!”
3
Unde au stat Nicușor Dan și Mirabela Grădinaru la poza de grup cu liderii ...
Libertatea
Eșec grandios: Rusia a încercat să copieze drona ucraineană „Baba Iaga”. ...
Adevărul
Arenă unică în România! Un bloc de locuințe este chiar în spatele Tribunei ...
GSP SPECIAL
Podul de 500.000.000 de euro de la Brăila intră în reparații din nou, până ...
Libertatea
hai mah terminati; toti strainii care vin in Romania vin cu figuri pe cap, trebuie sa le platesti salariu mare, si e total neprofesionist (vezi Kapetanos, Dayro, Arthuro, Bozovici, Fabbiani, etc.), ii trebuie jumate de sezon ca sa se adapteze si joaca la nivelul unui jucator roman mediu de Liga 1. pai asta e afacere? e FALIMENT! Toate cluburile au probleme finaciare din cauza acestor amatori. Nu v-ati mai saturat?
Nici eu nu sunt un mare fan al "globalizarii" in fotbal dar din pacate nu poti sa ignori asa ceva !!! Filozofia asta a ta ar da fotbalul la nivel de cluburi inapoi cu 20 de ani !!! Piata fotbalistilor este plina si bogata, ai de unde sa alegi. Nimeni nu spune sa ai 18 fotbalisti straini in lot p ca CFR-ul dar trebuie sa ai minimum 3-4 !!!
in campionat va tine vrajeala cu romini dar in cupele europene daca nu aduci si jucatori strain esti ca si mort bine si jucatori straini trebuie adusi cu cap nu asa lam vazut pe dvd si gata e bun de steaua daca chiar aduci un strain adu 1 mai bun ca si ce ai in campionat pe acel post ca altfel degeaba
nu poti sa aduci jucatori buni de afara, chiar daca ai 10 departamente de scouting; liga 1 nu este atractiva pentru 'strainii buni' si nici conditile finaciare pe care le oferim. Steaua a facut performanta cu romani, si in 2006 si in 86-89 si in 92-97. Ajunge cu risipitul de bani pe tot felul de figuranti gen Arthuro, Dayro, Kapetanos, Toja. Acestia pot fi ce mult solutii temporare pana crestem proprii jucatori. Habar nu au mercenarii astia ce inseamna Steaua, Steaua - Dinamo sau Ghencea!
cumparand straini sau cum faci tu echipa de romani ??? ii nationalizezi sau ce ??? ca eu nu ma prind !!!
Suntem obijnuiti deja ca Becali sa observe repede unde l-a dus vantul si apoi sa dea declaratii in concordanta...
Cum e posibil ca acest ziar sa aiba ca prima stire un articol despre un "suporter" care a intrat ieri pe teren. Nu inteleg de ce se mediatizeaza atat acest individ? Asta doriti sa promovati stimati jurnalisti? RU-SI-NE !
RCS & RDS va oferi Digi Sport tuturor abonatilor la serviciile sale de televiziune RCS & RDS precizeaza ca toti abonatii companiei la serviciile de televiziune prin cablu si satelit, vor avea acces la Digi Sport, care va fi lansat joi, 23 iulie 2009, astfel incat vor putea urmari si meciul retur dintre Ujpest Budapesta - Steaua Bucuresti, meci decisiv pentru calificarea in Europa League.
NUMAI DE ROMANI -PEREMISTI IN FRUNTE CU TINE SI VADIM - VAI DE CAPUL VOSTRU - XENOFOBI DE DOI BANI - SALVATI STEAUA DE ACESTI XENOFOBI PANA NU-I TARZIU .
Ma faci sa rad.5-6 scouteri, platiti cu 3000 de euro pe luna(plus cazare la hotelurile unde stau, bilete de avion si alte cheltuieli) ar putea sa asiste la vreo 30 de meciuri saptamanal din campionate europene si sa vada pe viu sute de jucatori. Asta timp de 2 ani. Si toate costurile nu ating suma platita de Steaua pentru Semedo. Problema e mai tarziu, dupa ce "descoperi" jucatorii. Cum ii convingi sa vina in Romania si sa nu prefere Sevilla B!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.