Alte știri din fotbal
U Cluj - Croația U19, primul amical al verii pentru „șepcile roșii”: start de partidă
0
Craiova are astăzi primul amical, el e încă în vacanță: „I s-a spus să nu se prezinte”
0
Universitatea Craiova - FC Stubai, primul „amical” al oltenilor din cantonamentul din Austria
1
Chat GPT este noul scouter principal de la FCSB: „Zici ce gen de jucător vrei. Eu aleg unul”
2
Știri din fotbal internațional
Marcelo Bielsa a criticat regula impusă de FIFA: „Jocul în 4 părți, în loc de două, schimbă conceptul fotbalului”
0
Spania - Arabia Saudită, în etapa a doua a grupelor CM 2026 » Echipele de start
1
Lamine Yamal, convins că poate face diferența la Mondial „Îmi cer mult mai mult decât ceea ce văd oamenii”
0
Turcii cer excluderea unui star, după eliminarea de la Campionatul Mondial: „Așa se tratează fanii?”
0
Lifestyle
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Apariție incendiară! Cea mai frumoasă fotbalistă din România a făcut senzație pe plajă
4
După votul masiv pentru Bolojan, liberalii au cerut un lucru clar de la ...
Libertatea
Ce se întâmplă dacă nu plătești o amendă rutieră primită în Bulgaria. ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Guvernul Veștea a devenit Guvernul PSD. Social-democrații vor vota ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Davidere hirlandez, ai trecut pe contul de feisuc?
Becali daca lai dat si pe Budescuinseamna ca esti un SAMSAR si nu te inrereseaza performanta ,dar pri acest gest nu intelegi ca-ti bati joc de iubitori acestei echipe in momentul de fata faci jocurile lui Sumudica care in acesti ani el a fost factorul principal de nu ai luoat nici un campionat de 3 ani si acu ii faci un favor.Daca il dadeai la un pret convenabil se mai inghitea cat de cat plecarea lui Budescu Cine la influentat pe prapaditul de Alibec Sumudica.In final daca faci aceasta mutare esti un SAMSAR care da di casa si iti bati joc de acesti suporteri ai echipei.
Il vrei la dinamo?! :)))))))))))))))))))) Poate peste vreo 7 ani cand are 35 de ani si 105 kg si se retrage de la arabi.. atunci vine sa joace la voi la misto, bani are destui, joaca si pe clatite :)))))))
Dacă mai lasă la preț îl iau eu
La rinamo...
Un alt jucator care se pierde ...mergand la arabi...
Cand ai Florinel + Florin + Denis...o linie de minim 300 de milioane de euro valoare. chiar nu stiu unde ar mai avea loc un amarat care valora 3 milioane si acum valoreaza 2.
totzi il stim pe becali cum e dupa bani..sau tu inca nu stiai?
de unde il stii tu pe becali, de la tv? :)))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.