FOTBAL  »  Superliga  »  DEZBATERE

Gigi Becali anunţă sfîrşitul Stelei o dată cu plecarea sa » Crezi că va renunța la formația roș-albastră?

Articol de GSP - Publicat marti, 01 septembrie 2015 11:56

Gigi Becali şi-a pierdut răbdarea şi, după victoria în faţa Viitorului, scor 1-0, a anunţat că vrea să vîndă echipa.

"E foarte greu să mai țin echipa. Iau ce jucători vreau, mă asociez cu o echipă care are primărie în spate , ei să îmi dea 3 milioane pe an, din drepturi mai iau 3 milioane, mai cîștig campionatul, mai intru în Liga Campionilor și gata. Acum doar Steaua și Astra mai au patroni, în rest toate echipele sînt finanțate de primărie", a spus Gigi Becali.

Patronul Stelei a anunţat că va face o conferinţă de presă în care va prezenta toate actele care-i dau dreptul să folosească palmaresul echipei. Întrebarea abia acum vine. Va renunţa oare Gigi Becali la Steaua, deşi el susţine că palmaresul este al actualei echipe? Votează în sondaj!

Va renunţa Gigi Becali la Steaua?

DA
NU

Citește și:
Mărirea penisurilor cu acid hialuronic, metoda ingenioasă găsită de sportivi pentru a trișa! Un nou scandal a izbucnit
Altele
Mărirea penisurilor cu acid hialuronic, metoda ingenioasă găsită de sportivi pentru a trișa! Un nou scandal a izbucnit
Moștenitoarea imperiului Lamborghini a provocat controverse în Italia: „Ce faci, le dai peste nas?”
Stiri extrasport
Moștenitoarea imperiului Lamborghini a provocat controverse în Italia: „Ce faci, le dai peste nas?”
Gigi Becali l-a întâlnit la semafor și a început să-l certe: „Te țin minte toată viața, am ratat 20 de milioane de euro din cauza ta!”
Superliga
Gigi Becali l-a întâlnit la semafor și a început să-l certe: „Te țin minte toată viața, am ratat 20 de milioane de euro din cauza ta!”
Premier League, mai scump de văzut! Voyo majorează prețul abonamentului
Media
Premier League, mai scump de văzut! Voyo majorează prețul abonamentului
Investiție reluată în România după 14 ani FOTO
Profit.ro
Investiție reluată în România după 14 ani FOTO
Flash News: cele mai importante reacții și faze video din sport

„Nu vă spun când mor, dar am alarma programată” » Povestea zguduitoare a unei campioane cu 5 Jocuri Olimpice în palmares, aflată pe moarte: „Mi-am «hackerit» creierul, ca să lupt cu cancerul”

În timp ce Trump posta imagini cu Maduro, în Venezuela se făcea anunțul care poate duce la scenariul din 2003


Comentarii (28)
spartanul
spartanul  •  04 Septembrie 2015, 09:30

becalezu arunca praf sa priceapa fraierii ba puscarie tot puscarie odata trecut pe la bulau ori esti smecher ori prost nene *** la bani lui a facut legea in bulau iar acum aruca petarde vezi doamne mai pun botu fraiieriiiiihu hu

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

unico_biancorossi
unico_biancorossi  •  03 Septembrie 2015, 23:51

ma nea gigi, pe bune, asa sa faci... dar, nu uita sa faci si o mica dizolvare, la plecare..))

STELISTUL1
STELISTUL1  •  03 Septembrie 2015, 21:27
Postat de icesoldier pe 03 Septembrie 2015, 14:34

Pai fireste ca ar vrea sa vanda. 1. nu mai vine nimeni pe stadion, pentru ca ori s-au saturat de el, ori stiu ca asta nu este Steaua. 2. vrea sa scape de echipa cat mai sunt fraieri care isi imagineaza ca asta este steaua si nu clona lui numita FCSB. 3. mereu l-a admirat pe Paszkany, asa ca vrea sa ii urmeze exemplul de la CFR( care merge bine mersi si acum). ***

Deocamdata mai sunt *** care cred ca Steaua si fecesebica sunt acelasi lucru si probabil ca vor fi dintre ei si unii care vor ramne la stana lui Becali, dar aia vor fi mai putini decat suporterii uziceniului, mai précis, mai putini decat Lupul Singuratic.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

Vezi toate comentariile (28)
Comentează