Alte știri din fotbal
„ADN-ul lui Dinamo nu mai există!” » Legenda clubului spulberă conducerea: „Ca la români! Vai și amar de capul nostru”
0
Atacant de 1,5 milioane € pentru FCSB! MM Stoica: „E foarte ușor să spui că nu ne facem treaba”
0
Steaua nu se mai oprește din transferat spanioli! Mai vine unul
6
Procurorii au finalizat dosarul Keita! Ce urmează după teribilul accident în care a fost implicat fotbalistul
2
Știri din fotbal internațional
Meciul Franța – Irak, întrerupt din cauza unei regule americane stricte!
0
Julian Alvarez aruncă „BOMBA”: „Vreau să mă transfer!” » Destinația aleasă
0
Miroslav Klose se înclină în fața lui: „Cel mai bun din toate timpurile!”
0
Le-a stricat cel mai fericit moment » Ce replică a primit un fan care și-a cerut iubita de soție pe stadion!
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Guvernul Adrian Veștea a pierdut votul în Parlament / Grindeanu: „Ne putem ...
Libertatea
Inteligența Artificială este la doar câteva luni distanță de a putea ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
Contradicțiile din programul de guvernare al Cabinetului Veștea. Economist: ...
Libertatea
ai zis bine gigica! unde sunt Dinamo,Rapid,UTA,Petrolul....? pai mai gigele unde sunt, conteaza ca sunt!....dar Steaua mai este?..mai gigele nu vorbesc de fcsb....inca o data te intreb stii ceva de Steaua?...
Corect, bravo, analiza pertinenta, dureros de adevarata. Singurul lucru cu care nu sunt de acord la ilie Dumitrescu este ca daca nu mai suporti, accepti, stilul feudal al lui Jiji, asta nu inseamna ca trebuie sa revenim in 1947, la cazarmi sportive organizate de stalinisti, pentru a arata lumii suprematia sistemului socialist de tip sovietic. In 2020 si in UE nu mai exista solutia UM sportive implicate in sportul profesionist!!!
Si pe randum cel cu o suta de conturi drept singurul suporter gigist!
Fotbal Club Fotbal Club S.(?) Bucuresti Bucuresti.
Bine Gigele! Iti dai cu firma in cap de fiecare data cand iesi si te iei dupa lacheii de Argaseala si altii ca el. Duckadam, vezi doamne, a luat 300.000 de euro...Foarte multi bani! Pai si eu am luat la fel, deci sunt foarte bine platit in Romania! Sa traim, zic! Aaaa, am uitat sa spun ca a luat banii astia in 10 ani. Luptatorul luminii, ai ajuns ca faptele luminii sa paleasca in fata actiunilor intunericului. Umilinta constanta la care supui oamenii, oricare ar fi ei, modul feudal de a te purta cu angajatii, care pentru tine sunt sclavi pentru ca tu esti stapanul; iesirea in presa ca sa mai dai cate un scuipat "psihologic" cate vreunui jucator care nu sta drepti in fata stapanului suprem, nu au facut altceva decat sa duca clubul asta unde e acum. Lui Ilie i s-a urat sa tot va tina pe palme, cu toate ca stie in adancul sufletului ca FCSB a fost continuatoarea Stelei. Pentru cei care mananca "ciocolata" si uita sa se stearga la gura, sa isi aminteasca de Talpan atunci cand a spus ca daca era juristul FCSB-ului ar fi castigat procesele pe care le-a avut FCSB cu CSA. Dar asa cum s-a saturat Ilie s-au saturat si alti sute de mii de ramani care mai sperau ca Gigi isi revine din "delirium tremens". Ce a spus Ilie a spus foarte bine, dar cine sa inteleaga de la echipa asta care este unica in lume? Daca vrei sa intelegi, intelegi printre cuvintele pe care Dumitrescu le-a spus cu durere. Gigi a pus la pamant tot: istorie, echipa, club, nume, stema, sust
Fc fcsb ar.trebuii sa isi puna un papagal pe stema e reprezentativ pentru ei, atata stiu. Bwaaaak steaua din liga 1 bwaaaak fara sport in cazarma bwaaaak steaua din liga 1
Scuze ca am deranjat sensibilitatile profunde ale adulatorilor regimului totalitar, al partidului unic cu armata sa revolutionara, cu menirea istorica de a apara avutia intregului popor, inclusiv sportul, de asaltul capitalismului putred si al economiei de piata. Cat de retrograd, perimat, blocat in trecut, sa fi ca sa mai sustii prezenta unei UM infiintata de sovietici, in 1947, in sportul profesionist al unei tari membre UE in 2020! Noaptea polara a mintii miltaristilor, apevistilor, anacronicilor, sinistrilor!
Pai asa e... Fcsb nu are stema, nume nimic... Aia din liga 4 are steme, nume e o diferență mare...
« E adevărat că ai fost fotbalist, dar habar nu ai ce e fotbalul!» E intreg la minte?
Ziariștii, ***. Vrem Steaua în Liga 1!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.