Alte știri din fotbal
„Fapta nu există” » Mircea Sandu, achitat în „Dosarul Buftea”! Burleanu spera să recupereze sute de mii de euro
0
Sepsi dă lovitura în minutul 89! Surpriză mare la Mioveni
0
Corvinul Hunedoara - Dinamo, echipele de start » Titular în premieră la „câini”
3
Cu un singur punct după 7 etape, antrenorul lui Csikszereda admite: „Poate veni şi Mourinho”
0
Știri din fotbal internațional
Transferul lui Vladislav Blănuță a fost oficializat
0
Antrenorul lui Liverpool a răbufnit, după situația bizară care i-a costat echipa: „Nu poate dura atât!”
1
Fiorentina - Frosinone, în etapa #2 din Serie A » Încă un gol în minutul 38, înscrie de lângă Drăgușin
0
Puștiul de 11 ani a făcut peste 3.000 de „duble” în scop caritabil! L-au oprit ca să poată începe meciul
0
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
8
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
4
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
Marile companii americane îi întorc spatele lui Trump înaintea alegerilor ...
Libertatea
Comunismul în miniatură din „Operațiunea Monstrul“. Cum a trecut comedia cu ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
Un tânăr beat a furat un avion Cessna și s-a îndreptat spre centrala ...
Libertatea
si s-au calificat cu multe manarii find cea MAI PROASTA ECHIPA PARTICIPANTA IN ISTORIA LC :))))
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ai uitat sa adaugi : "Si s-au calificat de 14 ori in Europa League si Champions League in ultimii 17 ani si de aceea eu sufar extrem de mult !!!" :))))) Cat despre culori si brand, vezi ca EURFA zice ca FCSB = Steaua, asa ca nu avem dubii. Respect Dudelange ! :)
Banii aia sunt facuti de el, nu de parintii lui. Plus ca a calificat Steaua in Europa League si Champions League de 14 ori in 17 ani. Asta arata si inteligenta, si talent.
Cat de prost sa fie sa declare asa ceva. ??? Isi merita soarta. Pacat de banii aia,sunt pe mana cui nu trebuie.
Ce sa riste? Va face voua trafic ( adica va asigura salariul ). Tolo, chiar asa? La asta se rezuma viata? Pe bune? Cezi ca avem mai multe?Am inteles de ce nu mai scriiiiiiii despre sport, dar de ce mai stai aici daca vezi ca nu poti schimba nimic ????
Lasa ca zic eu, atunci: Gigi e un infractor si un fost puscarias, cancerul fotbalului romanesc, un clovn trist si un bisnitar de jucatori. Iar echipa sa este o PORCARIE de club, cu multe probleme in justitie.
deci da... de unde poate,chiar daca l-ai citit si pe proigrec tot nimic n-ai inteles si aici poti avea 3 circumstante atenuante:1-lentile murdare la ochelari,2-lentile crapate la aceeasi ochelari si 3-in caz ca variatele 1 si 2 nu sunt valabile,in speta ochelarii sunt perfecti,atunci esti prost.ce ti-e ma neclar in fraza asta publicata chiar in articoll la care comentezi:Am pariat online, dar nu pe numele meu. Ce să-mi facă, să facă anchetă, o să spun că am zis doar așa, să mă laud și eu”, a zis Gigi Becali la TV Digi Sport. deci ce ti-e neclar ba?macar citeste ultimele 8 cuvinte ale articolului asta ca sa nu ramai prost,nu mai zic de varanta biletului castigator.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
da..asa-i n-am inteles absoluuuuuuut nik :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.