Alte știri din fotbal
Dioszegi party! Sepsi a trecut clar de U Cluj, pentru prima victorie de la revenire
0
Marius Baciu riscă și trece peste indicațiile lui Gigi Becali!
0
Echipe de start la Csikszereda - FCSB: roș-albaștrii încep cu 4 „Underi”! + decizia în privința lui Târnovanu
14
Primul gest scandalos, după ce s-a permis berea pe stadioane! Ce a pățit huliganul care l-a lovit pe Anzor
0
Știri din fotbal internațional
U Cluj a pierdut în Superliga, dar a primit o veste bună de la adversara Brann înainte de returul din Conference League
0
Andrei Borza i-a înfuriat pe fanii lui FC Porto » „Trebuia să-l transferați pe tânărul român. Mare greșeală!”
0
Dani Olmo respinge scuzele lui Ayala: „Nu spune adevărul!”
0
Asediu la casa selecționerului Argentinei » Forțele de ordine au fost nevoite să intervină
0
Lifestyle
Iuliana Pepene, întrebată direct: „Cât de greu este pentru un bărbat să-ți câștige inima?” » Răspunsul oferit de prezentatoarea TV
9
Noua sală ultramodernă a României va fi inaugurată săptămâna viitoare » Nimeni nu va ghici primul meci care va fi găzduit acolo
7
Daniela Crudu și Mădălina Pamfile au apărut pe gazon la Botoșani
5
Gafă sinistră, în direct, la nunta verii în fotbal: „Aici vor avea loc funeraliile căpitanului naționalei!”
5
A treia dronă doborâtă de un avion F-16 în spațiul aerian românesc în ...
Libertatea
Jaf de peste un milion de lire în UK: cum au spart patru români 449 de ...
Adevărul
Primul fotbalist născut în România care a marcat în prima divizie din ...
GSP SPECIAL
Tutor 3.0, noul sistem care monitorizează șoferii pe autostrăzile din ...
Libertatea
Acum vreo luna ati facut un articol cu toate greselile lui Planic la golurile primite de Steaua in acest sezon! Acum il scoateti cel mai bun din Romania!:)
acel 52 % ne spune ca inca FCSB este STEAUA !
Care este cea mai iubită echipă de fotbal din România? 1. FCSB 52% 2. Dinamo București 8% 3. Universitatea Craiova 6% 4. Rapid București 5% 5. CFR Cluj 3% 6. Universitatea Cluj 3% 7. CSA Steaua 2%
Doar un inept poate crede ca o echipa infiintata in 2003 de un samsar duhnind a branza poate fi Steaua Bucuresti. Niciodata ! Niciodata clona kitsch fc fcsb nu a fost Steaua ! Nu e fost, nu este, nu va fi !
Din nou, ca de obicei, neocupatii, inutilii, cei fără echipe..mai mult sau mai puțin gazați, poluează știrile despre Steaua! Normal fiind echipa cea mai iubita din România, cu 52% dintre suporteri, in timp ce toate celelalte aduna împreuna 48%. Asta este diferența imensa între suporterii steliști și pitifelnicii adulatori de caricaturi de partid și de stat (rapid academia de partid, craiolguta, etc), insolvenți și smecheri (kolosvar), sau cazemate sportive sovietoide (CSA, Dinamo)!! Steaua este acum FCSB și este sprijinita de 52% din suporterii romani, asta e adevarul simplu!
tu asa vei muri ,frustrat sau de frustrare !tot aia e ,tot frustrat mori !:))
Asta da inteligenta sclipitoare, argumente imbatabile, logica de fier. Tipic pentru un inutil, atârnat de net, cu um singur crez in biata lui trista: antistelist!
ai dreptate ,uite ce sar frustratii !:))
FCSB nu are așa fundaș? Dar cine are în România? Nici pe la națională nu prea văd. Dacă era român îi dădeam premii individuale in fiecare sezon. Un jucător foarte un, fără ifose și impresii, cu caracter puternic. De asta a și jucat corect până la capăt și nu a stat să fie înjosit. Sper să ajungă într-un campionat mai bun și să reușească și acolo să se integreze.
...mai amice, daca eu vin la tine sa stau cu chirie si dupa ce iti paltesc o luna sau 2, nu vreau sa iti mai dau bani pe chirie si nici sa plec inseamna ca ti-am cumparat CASA ? Sau poate din momentul ala, tu devii altul si incepi noua viata-ti de atunci incolo, iar EU devin TU si MOSTENESC toate prerogativele tale ! Pe de alta parte noua conducere a FRF a acceptat sa preia de la vechea conducere (M.Sandu si gasca lui) matrapazlacurile facute de aceasta vsi a incurajat , ca si aceea preluarea ilegitima a palmaresului STELEI de fosta echipa a Clubului MILITAR 1...De unde vine denumirea de Club MILITAR ? Nu de la C lubul S portiv al A rmatei STEAUA Bucuresti ? Gandeste nitelus rogu-te !!! P.S. am scris ASTFEL ca sa iti demonstrez ca ai GRESIT in afirmatiile tale fiindca CSA STEAUA Bucuresti, CHIAR ASTA INSEAMNA si e din '47 !!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.