Alte știri din fotbal
CFR a făcut cerere pentru Cluj Arena, azi a venit răspunsul Universității
0
Are zeci de meciuri în Bundesliga și propune 3 jucători noi la naționala României: „Chiar dacă nu e niciunul Yamal”
0
Andrei Vochin, detalii despre momentul înspăimântător cu Mircea Lucescu: „Operațiunile de resuscitare nu au mers din prima”
0
Șeful clubului din Superliga îl pulverizează pe Florin Prunea: „O figură tragicomică a fotbalului românesc. Dacă tastați numele lui pe internet...”
2
Știri din fotbal internațional
Cardiff a pierdut procesul în cazul lui Emiliano Sala » Cât trebuie să îi achite lui Nantes
0
Mourinho spune că Portugalia e o națională mediocră fără Cristiano Ronaldo
0
De necrezut! 11 jucători de la Arsenal s-au declarat accidentați și au părăsit cantonamentele echipelor naționale
0
Amenințat cu excluderea din lot, Romelu Lukaku ia atitudine
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
2
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Trump anunță reluarea parțială a traficului prin Strâmtoarea Ormuz și o ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Ramona Miletic, românca ajunsă viceprimar în Viena: „Percepția austriecilor ...
Libertatea
Stii ce ma mira cel mai mult? Ca gsp-ul nu i-a cerut lui Becali o analiza a meciurilor Romaniei de pana acum. Pai cum e posibil, tocmai cel mai priceput antrenor de la noi, al campioanei, maestrul schimbarilor telefonice din fata televizorului, sa nu ne impartaseasca intelepciunea lui?
la *** csu. pleaca rotaru si iti desfiinteaza *** echipa.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
:-))) Ha, ha, ce glumet esti! Becali face scandal fiindca nu vrea un jucator sub 21 de ani in echipa, dar tu crezi ca el e dispus sa plateasca pentru a avea o echipa intreaga de jucatori under 21 intr-un campionat de tineret? Pai daca el e atat de zgarcit incat nu vrea sa cumpere si sa intretina un tanar valoros crezi ca e dispus sa plateasca o intreaga echipa?
Poți merge să-ți faci un campionat la tine pe pășune și joci cu cine și când vrei..Nu înseamnă că dacă ai bani, poți să nu respecți legea, regulamentele...
Ha!ha! Fariseul Gigi vorbeste de dictatură?Pe acest " Stalin" de la FRF ,dictatorul Burleanu ,la ultimile alegeri ,toate cluburile l-au votat, inclusiv FCSB, Rapid, CSU Craiova si CFR Cluj.Oare reprezentantii acestor cluburi au votat fara stirea patronilor? Așa ca nu mai umpleti paginile ziarului cu " Gigisme" de senzatie. PS.Curios este faptul ca niciun patron de club : Gigi,Varga,Rotaru sau Sucu nu se revolta impotriva lui Iorgulescu ,seful LPF.Schimbarea sefului LPF ar insemna inceputul sfarsitului ptr Burleanu la FRF.Observ ca nimeni nu-si doreste aceasta reforma in LPF, nici macar un om care la prima vedere pare croit din alt material față de restul. Să nu uit domn Gigi , care este relatia Varga-Ioan Rus?Dar Rus-Dâncu si Dâncu-Burleanu? Daca a=b si b=c atunci a=c ,matematica nea Gigi ,dar tu la ora aceea faceai bisnită cu bilete de cinema in fata la Patria si Scala
E lege macroeconomica. Era normal sa intervina statul cand tu aveai unul dintre vele mai batrane 3 campionate din Europa
Eu spun ca e invers. Regula asta a ajutat toti jucatorii de la generatia 1996 incoace (adica de ka cei nascuti in 1996). Daca te uiti pe lot vezi ca aproape toti care formeaza naționala au fost ajutati de regula, singurele exceptii sunt un portar, Mogos, Burca, Bancu, Stanciu, Alibec. 6 din 26. Deci 20 au fost ajutati de regula. Iti garantez ca de vreo 6-7 din ei nici nu stiam daca nu era regula asta. Mircea Sandu cat a condus Federatia a scos aproape ZERO jucatori nascuti in perioada perioada 1986-1996
Sper ca Sucu nu a pierdut nici 10 ecunde din viata sa vorbeasca cu Satana din Berceni. Regula U21 este buna pt fotbalul Romanesc.
Nu esti bine informat. De cand si-a luat avion privat impreuna cu doi parteneri de afaceri, domnul Shookoo are o mobilitate extraordinara.
Șucu este în Germania de o săptămînă, unde s-o fi întîlnit fariseul cu Sucu, nu știu !!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.