Alte știri din fotbal
CFR Cluj nu mai scapă de necazuri: impresarul mijlocașului solicită insolvența clubului! + Ziua Z în Gruia pentru plata datoriilor de peste un milion de euro
0
Buletinul medical la FCSB: „Probabil va fi apt pentru meciul de la Galați. El are laringită”
0
Mihai Stoica a numit „feblețea” lui Gigi Becali: „Îi place foarte mult, dar nu știu de ce. Zice că e cel mai bun la ora actuală”
2
Zeljko Kopic a vorbit deschis despre transferul din Spania: „Ideea a fost să-l luăm pentru aceste 6 luni, dar acum contăm pe el”
0
Știri din fotbal internațional
Ronald Koeman îl avertizează pe starul naționalei Olandei: „Timpul se scurge”
0
Real Madrid îl amenință cu tribunalul: „Povestea lui cu Mbappe este total falsă! A lezat grav imaginea clubului”
0
Casa Albă, anunț despre participarea Iranului la Cupa Mondială: „În acest moment ne așteptăm la asta”
0
Noua „bestie” a lui Haaland! Și-a cumpărat o bijuterie rară: doar 150 de exemplare în lume
1
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
2
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Toți rușii să lucreze în ture de 12 ore, inclusiv sâmbătă, propunerea unui ...
Libertatea
Semnul care poate avertiza asupra riscului de infarct: a fost observat și ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Ramona Miletic, românca ajunsă viceprimar în Viena: „Percepția austriecilor ...
Libertatea
pe cat punem pariu ca nea jiji nu o sa dea niciun ban si din sezonul viitor birligea o sa joace titular cu cfr? macar nu mintii bah ***!! contractul este inregistrat la frf si este negru pe alb ca din sezonul viitor poate juca cu cfr.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pai cum sa inteleaga baciul pervers ca era vorba doar de un an daca nu i s-a explicat cu desene in culori si litere de tipar?
Amice, asta e cusurul tău...te duci după vorbele lui Gigi Valiza si dupa spusele lui mimisor cutie de carton. Daca fatarnicul cioban da banu' Birligea joaca...Nu da banu', Birligea nu joaca. Varga la făcut la buzunar pe Gigi Valiza.
A avut oferta de 2.8 milioane din Portugalia si de 2,5 milioane din Italia, iar Varga a plusat ca la poker si a pierdut. Perioada de transferuri s-a terminat luni la ora 00.00. De asta Varga a acceptat transferul oriunde si cine da mai mult.
amice,esti cam redus si nu stii sa citesti stirea. fix asta spune stirea ca doar in sezonul asta nu poate juca,dar din sezonul viitor poate.
Amice, Barligea poate juca împotriva CFR-ului cu condiția ca pt fiecare apariție Gigi Valiza sa plătească 100.000 euro respectiv 500.000. Asa se anulează acea interdicție din contract.
Amice, ca să nu -l piardă pe Barligea, Gigi Valiza a acceptat tot, tot , inclusiv ca în cei 5 ani de contract , jucătorul sa nu poată evolua împotriva CFR -ului. Dacă totuși insista sa joace , fatarnicul cioban va trebui sa plătească 100.000 pt fiecare meci, respectiv 500.000 euro adăugați celor 2,3 mil euro + bonusuri și 15 % dintr-un viitor transfer. Se pare ca Varga în cârdășie cu Sucu l-a făcut de comanda pe Gigi Valiza, care în situații de genul acesta își pierde capul . Este adevarat ca acum presa fcsebista încearcă din răsputeri sa -l repună pe picioare pe nea Gigi după ce l-a călcat trenul prezentând transferul ca pe o victorie ...ca doar și gura lor trebuie " sa mananca" ceva.
Barligea oricum nu va ramane prea mult timp la FCSB, ori pleaca la mai bine in cazul in care confirma si progreseaza, ori, mai probabil, va fi indepartat pe usa din dos. Barligea are un salariu prea mare pentru ca Becali sa astepte ani de zile ca el sa confirme la FCSB.
Asta nu a citit contractul, sau e analfabet functional...ori ambele variante.
prostul asta de becali, toata ziua e in gazeta, ce face, ce spune, asa zic si eu societate!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.