Alte știri din fotbal
Daniel Pancu se înclină în fața unui fotbalist din Superligă: „Legendă!”
1
Bogdan Vătăjelu și-a găsit echipă în România! Cu cine ar urma să semneze și care sunt condițiile
1
România U19 se încurcă și cu Irlanda de Nord U19 » „Tricolorii” pierd orice șansă de calificare la EURO
3
Nu e liniște înainte de Slovacia - România! Căpitanul a ieșit public și a lămurit presupusul conflict
0
Știri din fotbal internațional
Senegal a adus trofeul Cupei Africii în Europa: paradă în fața a 70.000 spectatori
0
Întărire de marcă pentru Real Madrid: revine pe teren după patru luni
0
Thiago a izbucnit în lacrimi în minutul 20 al meciului caritabil dintre Liverpool și Borussia Dortmund
0
Dimarco, starul lui Chivu, e primul care răspunde criticilor: „Gest din instinct”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Viktor Orbán, furios pe maghiarii care l-au huiduit la Gyor, un bastion al ...
Libertatea
Cel mai periculos oraș din lume: oamenii trăiesc doar 35 de ani din cauza ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Un programator supărat a reconstruit site-ul ANAF în doar două ore pentru a ...
Libertatea
Daca vine, stai asa, ca trebuie sa vrea si omul :)) Ma indoiesc ca s-a perfectat mutarea, pana la urma sa fii secund la al wasl, e mult mai bine decat sa fii secund la clona fc fcsb. Nu stiu cand s-a infiintat al wasl dar sigur sunt sanse mari sa fie un club mai vechi si cu performante mai mari decat chinezaria asta din berceni :))
" Cu Dinamo este altă treabă, că ar fi ultima să mă elimine de la 3-0” SA AI GURA AURITA CIOBANE :))) Sa revina DInamo de la 3-0 si apoi sa vina sentinta cu prejudiciul si gata.
Vine draccu antrenor,tot un lingau fara vreo performanta ca antrenor.
Antrenor pe viata pe 500 de lei pe luna la copii si juniori.
NU VAD NICI O DIFERENTA INTRE EL SI VIOREL A LU PRINTESA DE LA ACCES DIRECT!
MACAR 5-O
Scandal monstru la FCSB: Gigi Becali i-a făcut praf pe Coman, Tănase, Popescu, Miron și Bogdan Vintilă! Escapadă cu alcool după meciul cu Botoșani: „Nu vă e rușine?” | EXCLUSIV Stiau ei ceva de au facut Banchetul ;)))
Te somez sa nu mai iei in deradere si in batjocura numele "Steaua". Orice asociere intre clona 4consoane fc fcsb si magica Steaua e calomnioasa si tendentioasa. Desteapta-te individ sinistru, din negura in care traiesti!
Chiar nea Gigi a recunoscut ca nu are bărbăţie, ce să faci cu el ? Ozonul este pretenţios, nu te joci cu el. Mă bufneşte rîsul gînd ma gîndesc la mersul lui Adi Popa :):):)
Tare de tot poza, Nea Gigi intre Sfinti ;))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.