Alte știri din fotbal
Adi Popa anunță transferuri la Steaua: „Va mai veni încă un nume!”
0
După ani de așteptare, a ajuns la capătul răbdării! Ștefan Iovan, mesaj-manifest: „Mi se pare o tristețe! Să intervină cei care conduc România”
16
Președintele Universității Craiova: „Sper să nu regretăm ieșirea din Conference League”
0
Meci într-un decor pitoresc în România » Gazon acoperit de zăpadă, minge verde și munți de jur-împrejur
0
Știri din fotbal internațional
Ținuta lui Kate Scott, motiv de glume în cel mai vizionat show despre Liga Campionilor: „Uite, e satin!”
0
Meci de poveste la Praga! Barcelona se impune după un thriller cu Slavia » Catalanii rămân în lupta pentru primele 8 locuri
3
PSV, surclasată de Newcastle! Dennis Man a fost schimbat în minutul 62
1
Final de etapă în Liga Campionilor: Vlad Dragomir, la un pas de un rezultat mare cu Chelsea » Două echipe sunt calificate în optimi
2
Lifestyle
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
2
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
8
Bogații de la Davos și-au pierdut răbdarea cu Donald Trump și au ieșit din ...
Libertatea
Român din Suedia, surprins de iarna extremă: „Sunt confuz, nu plânge nimeni ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
SUA a ajuns la un prim acord, care va dura „pentru totdeauna”, cu privire ...
Libertatea
Daca ati ajuns sa credeti *** e grav…
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Gig, de câte ori trec pe acolo, mă gândesc cum se întorc boierii în morminte văzând leii poleiți ce păzesc intrarea. :))
Malonga Parfait tac"su lu iosif !
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
*** E vorba despre cu totul alt Corsicanu, nu despre seful galeriei Rapidului.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Vedeți dacă îi....dați nas lui lvan? Ivan e pe divan și ne ia pe toți de proști! ( și pe voi) ! Cum poți cere bani unei persoane necunoscute? Care persoană dă bani,cuiva necunoscut?
Sunt multe povesti nestiute. E bine ca o parte din ele ies acum la iveala. gigi cand spune ca n-a amenintat si n-a batut minte cu nerusinare. Era pe vremuri o emisune de pamflet pe protv, "fotbal la max" sau ceva de genul asta. Si la un moment dat ala vine sa-i ia un interviu ciobanului. Asta *** de furie incepe sa-l injure si-i da si o palma. Era pe youtube clipul, nu stiu daca mai e si acum. Oricum toata lumea stie ce mincinos e fariseul :))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
pe ce zici tu oierule... ***. la fel cum nici pe cuvântul unui interlop nu putem sa dam 2 bani
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.