Alte știri din fotbal
Alexandru Dobre, pus la zid: „Dacă nu-i convine, să meargă la Cupa Davis. Poate fi antrenor-jucător acolo”
0
Raul Rusescu, uluit de jucătorul momentului în Superliga: „Incredibil, incredibil! Până acum călca pe minge”
0
Gol din penalty în prelungiri la Sepsi - Voluntari! Suspansul continuă în lupta pentru promovare
2
Steaua - FC Bihor, în etapa #4 din play-off-ul Ligii 2 » Patru goluri în Ghencea
0
Știri din fotbal internațional
S-a stabilit data când se va juca meciul care poate decide titlul în Franța
0
Bayern - Real Madrid, retur de foc în „sferturile” Ligii Campionilor
0
Propune schimbări-șoc în fotbal și îl distruge pe Infantino: „Omorâți jucătorii! Vrea să fie la Casa Albă în locul lui Trump”
0
UEFA a explicat cele mai controversate decizii de arbitraj luate marți seară în Liga Campionilor
3
Lifestyle
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
9
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
PSD îi va cere lui Ilie Bolojan să demisioneze și îi dă 72 de ore să plece, ...
Libertatea
Cine sunt cei cinci politicieni europeni care ar putea călca pe urmele lui ...
Adevărul
Big Brother pe stadioanele din România! » Ce presupune concret Legea ...
GSP SPECIAL
Peter Magyar vrea să desființeze televiziunea de stat din Ungaria: ...
Libertatea
alo,domnu...ma scuzati,ciobanu... chiar crezi ca poti sa spui ce vrei si sa faci ce vrei si pe urma sa zici ca ai glumit... hai mai date-n mormintele tale de primat retard
Alo, domnu .... scuzati, ciobanu, scuzele pentru toate injuraturile luate la meci de catre bravii vostri suporteri cine la da? Sa va fie rusine pentru comportament. Meritati locul 10 in clasament, nu de alta dar tot va considerati de nota 10.
sunteti niste hoti ordinari, in frunte cu oierru cel imputtit si cu ciorroiu lacatus!! lasati-o moarta, animalelor, campionatul speram ca s-a terminat.. nu mai aveti ce talhari!! sugetti puuuuula!!!!
si cu andone cum ramane ? daca nici andone nu e antrenor ... cu toate ca nu il suport ca e caine :)
afla cele 4 teorii cu privire la originea omului pe sandruraru.blogspot. com
Daca spuneai ca este ai doliea dupa Dushan Uhrin erai mai credibil, dar dupa Lacatus, las-o ca macane, tu nu vezi ca Steaua nu joaca nimic de cand a venit Lacatus la echipa? Il criticam pe Olaroiu, dar cand vad cum joaca Steaua cu Lacatus, in conditiile in care Lacatus are jucatori nu ca Olaroiu care se chinuia sa scoata ce este mai bun din jucatori si Lacatus se apara. lasa-l Gigi pe Lacatus ca nu este de Steaua, cu jucatorii pe care-i are Steaua acum trebuis a defileze cu Urziceniul si cu Iasi
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.