Alte știri din fotbal
Marius Măldărășanu rupe tăcerea după dispariția Hermannstadt: „Ajunsesem cu cuțitul la beregată!”
0
Ce vrea Petrolul în insolvență: „Acesta este bugetul exact. Nici noi nu știm cum îi atragem”
0
Reacția lui Marica la transferul de 1,5 milioane de euro din Superligă
0
Programul primei etape din grupele Cupei României Betano » Ce echipe se mută la Sibiu și Piatra Neamț
0
Știri din fotbal internațional
Gianni Infantino anunță Campionatul Mondial cu toate cele 211 de țări membre FIFA participante: „Vom organiza pentru prima dată”
0
După ce și-a cedat doi atacanți la Tottenham, Manchester City continuă curățenia
0
Gary Neville, dezamăgit de vedetele lui Liverpool: „Vreau să pun tunurile pe ei!”
0
Contră între noul manager al „coțofenelor” și Peter Schmeichel: „Nicio șansă!”
0
Lifestyle
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
0
„Tigroaica” Zoe a plecat în vacanță fără starul de la Mondial și a atras toate privirile: și-a etalat toate tatuajele
0
ȘOCANT! Ce s-a ales de vila de 2 milioane de euro a lui Vasile Turcu, în 9 ani de la decesul fostului acționar de la Dinamo
8
„Călăreața apocalipsei” » Și-a lăsat mască urmăritorii cu noile fotografii provocatoare
4
O iarnă ploioasă nu mai salvează Europa de secetă vara: fenomenul care ...
Libertatea
La cine se gândesc japonezii când aud de România și de ce a renunțat ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
O româncă de 19 ani din Marea Britanie, campioană mondială la taekwondo, a ...
Libertatea
Sucu și cu Varga au făcut afaceri(vezi Petrila și Krasniqi)Normal ca lui Sucu nu i-a convenit ca l-a pierdut pe Munteanu si acum pe Birligea.Si mai pui in ecuatie si marile "plase" Oaida și I Cristea pe care Sucu le-a luat și de care Becali a făcut misteaux, iar acum l-au băgat la mijloc.Dar asa cum am mai spus, cred ca toți sunt mulțumiți în felul lor:Varga ca si-a scos cheltuiala cu transferul lui Munteanu și are asigurate serviciile jucătorului, Becali ca are banii de la UEFA si din transferul lui Coman și cu siguranță și a lui Olaru si-l are și pe Birligea, iar Sucu ca a rămas cu toți banii de pe Rahmani și poate lua un vârf de atac poate la fel de valoros ca Birligea, sau de talia lui Rahmani, cu un preț mult mai mic.
Multumesc pentru faptul ca tu consideri ideile mele a fi niste ineptii, pentru mine fiind o mandrie atunci cand acest lucru se intampla din partea userilor precum username, mereugigist, concret, Catalynn sau dobermanul. Pentru mine ar fi o adevarata rusine ca ideile mele sa coincida cu ale voastre.
Asta-i om?! Cu frica lui Dumnezeu ?! Ma lasi ?! Ma duc sa decartez.
tălică n-ar trebui să vorbești de inepțiile altora da ai tot dreptul s-o faci, doar o simplă părere
Pacaleala anului doar in cazul in care Barligea nu va da randament la FCSB, probabilitatea fiind destul de mare in acest sens, nu numai din cauza ca Barligea e un ratangiu notoriu, dar si din cauza ca fotbalistii FCSB-ului nu stiu sa puna in valoare un varf de atac. Dar faptul ca Becali a cumparat un atacant intrat in ultimul an de contract nu e nici pe departe o teapa in sine, FCSB avand nevoie de un atacant acum si nu la anul, iar faptul ca suma platita de catre Becali a fost una consistenta e un lucru bun pentru CFR si irelevant pentru FCSB, Becali avand destui bani.
Hop si tu c-o ineptie, demonstrand ca ai citit comentariul meu fara sa intelegi nimic din el.
CFR Cluj a luat super bine 2 mil,15% dintr-un viitor transfer si alte clauze in functie de performanta, tinand cont ca Birligea mai avea doar 1 an de contract si in 6 luni putea sa semneze cu oricine...pacaleala anului:))))
Ce fariseu poate sa fie Becali...el vrea sa mareasca preturile la altii dar lui sa nu ii faca nimeni asa ceva pentru ca nu este normal,nu mai este om de calitate...
Amice gândești mărunt...500 și-o oaie nu vrei ?
am inteles, multumesc!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.