Alte știri din fotbal
U Cluj a recuperat doi jucători de bază pentru meciul cu Dinamo
0
MM Stoica a comentat scandalul provocat de Tavi Popescu după FCSB - Botoșani: „Dacă s-ar pune microfon în lojă, ar veni mascații să mă ia”
1
MM Stoica a anunțat când revine Dan Petrescu pe bancă: „Ca să fie lucrurile clare”
0
„Nu-l ajută mintea” » L-a SPULBERAT în direct pe Tavi Popescu: „Becali să ia un par și să îl bată pe spate”
3
Știri din fotbal internațional
Charalambous și Pintilii au debutat oficial pe banca noii echipe: „Make this sh*t happen”
0
Scrisoarea lui Musiala după ce a oferit din nou scene dramatice: „Ăsta e diagnosticul! La prima vedere poate părea înfricoșător”
2
3 meciuri în play-off-ul UCL » 4 goluri la Zagreb! S-a marcat și în Fener - Lyon + Răzvan Marin titular
0
Ultimele vești de la Cagliari: Yael Trepy a fost extubat » Medicii anunță că jucătorul „n-are sechele neurologice”
0
Lifestyle
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
20
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
1
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
„E o facultate mai grea decât Medicina umană, iar practica te omoară”. Cu ...
Libertatea
Un bărbat din Vaslui și-a ținut tatăl mort în fotoliu, săptămâni întregi, ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Consiliul Concurenței analizează scumpirea carburanților, după ce scăderea ...
Libertatea
"Căutaţi pe Domnul cât Îl puteţi găsi, strigaţi către Dânsul cât El este aproape de voi. 7. Cel rău să lase calea lui şi omul cel nelegiuit vicleniile lui şi să se întoarcă spre Domnul, căci El Se va milostivi de dânsul, şi către Dumnezeul nostru cel mult iertător. 8. Căci gândurile Mele nu sunt ca gândurile voastre şi căile Mele ca ale voastre, zice Domnul. 9. Şi cât de departe sunt cerurile de la pământ, aşa de departe sunt căile Mele de căile voastre şi cugetele Mele de cugetele voastre. 10. Precum se coboară ploaia şi zăpada din cer şi nu se mai întoarce până nu adapă pământul şi-l face de răsare şi rodeşte şi dă sămânţă semănătorului şi pâine spre mâncare, 11. Asa va fi cuvântul Meu care iese din gura Mea; el nu se întoarce către Mine fără să dea rod, ci el face voia Mea şi îşi îndeplineşte rostul lui. (Isaia, 55)
no ho, că parchetul pare ocupat cu al georgel
Vai de capul tau nea gigi
Ce seamana prostiile lui Gigi cu ale lui Georgescu,zici ca sunt frați , delir total..
La fel ca Georgescu ,același delir..
*** Doamne ce gândire rudimentară are *** ăsta. Membru al Parlamentului! O rușine de om.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Din respect pentru femeile din țara asta și pentru cei ce fac ce vor cu viața și corpurile lor, nu mai promovați un astfel de personaj dacă mereu face și zice lucruri incalificabile. E simplu. Altfel, sunteți complicii lui promovându-l
Sa ii spuna cineva lui ciobandante de REGINA MARIA si ce a insemnat pt Ro.
Știm deja cine o să fie viitorul președinte. Ce milă mi-e de Iohannis! Încearcă să bage bețe în roți lui Georgescu, dar la fel cum se poticnește la vorbă, o să se poticnească și la uneltiri. Cel mai mare perdant în toată această situație o să fie vulpea Ciolacu.
Tare asta, bravo!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.