Alte știri din fotbal
După tragerea la sorți în Cupa României, Florin Niță a dezvăluit ce l-a sfătuit pe Târnovanu: „Eu vorbesc mereu cu el”
0
Andrei Nicolescu vrea revanșa în Cupa României: „Este unul dintre obiectivele de anul acesta” + Ultimele detalii despre noul transfer de la Dinamo
0
Care e viitorul lui Șumudică la CFR Cluj? » Noul șef din Gruia dezvăluie: „Am o viziune clară”
0
Grupele și programul Cupei României Betano! Dinamo și Craiova în aceeași grupă, FCSB a avut mare noroc!
22
Știri din fotbal internațional
Toni Kroos și-a desemnat favoritul pentru Balonul de Aur
0
Șucu transferă un jucător suspendat în Anglia pentru rasism! » Atacantul are 5 goluri la națională în 2026
1
Julian Alvarez e inamicul numărul 1! » Baza de pregătire a lui Atletico, împânzită astăzi de mesajele ultrașilor!
1
Alexandru Tudorie, la un pas de transferul într-un campionat exotic
0
Lifestyle
Cea mai sexy hocheistă din lume, deconspirată de fani » Noul iubit este tot un sportiv
4
Portarul devenit celebru în timpul Campionatului Mondial se iubește cu românca Dana » Surprinși pe aeroportul Otopeni
14
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
30
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Cum s-a adaptat Ucraina după distrugerea a 53% din infrastructura ...
Libertatea
Cum încearcă Italia să oprească invazia crabului albastru cu ajutorul ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
ANM anunță furtuni în weekend, cu ploi și rafale de până la 55 km/h. Harta ...
Libertatea
Îl roade invidia pe machedon ,că CFR Cluj are sponzor puternic și mai ales c ă va putea face transferuri chiar în această perioadă!!!!!
In primul rand ei pot face transferuri! Si in al doilea rand, banii pot sa vina si de la Moş Craciun, sau de la Iepurasul de Paşti, nu conteaza atata timp cat titlu fcsb nu mai pupa cu toti satelitii, toate valizele, frf, lpf, comisiile si comiţiile! Au revoir!
Vrăjeli...Becali nu a băgat bani nici-o data in fcsb..... Trăieste din banii din drepturile tv..... PS. Bizonul a costat 120.000.
Jijele , tu traiesti in lumea ta , doar cei interesati gen *** Scoica se prefac ca te cred.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Il roade invidia pe piperean !! Adica cum ....sa nu auda Musk, sau compania lui, de “marele” Becali si sa sponsorizeze la Cluj ?? Daca nu castiga campionatul si nu se califica prin vreo grupa din cupele europene, ciobanul isi va baga picioarele in el de fotbal, intrucat pe jucatorii numiti de el nu va lua acele sume nici in visele sale cele mai frumoase !! Va falimenta Fcsb-ul, asa cum a facut cu toate firmele pe care le-a cumparat !!
Cum era aia cu sa moara capra vecinului ?! Nea Gigi esti expirat tata!
Nu dau doi bani pe ce declara Gigi de ciuda. El zice orice, si a doua zi zice ca a glumit... De ce mai e bagat in seama de presa? Pentru circ?!
Da nea Gigi,si tu o sa mai iei campionatul in alti 10 ani.Ce tot ii lauzi pe berbecii aia de 100 de milioane Ron vechi? La momentul.asta Bizonul e tata lor si el valoreaza 800 de mii...
Lasati-l macar sa vorbeasca, la cati bani pierde din fotbal macar cu atata sa ramana.
Pe vremea lu Sumi, Astra era praf si fara bani, cu patronul in puscarie dar cu toate astea au luat campionatul. Despre Cfr se spunea ca se desfiinteaza si ca au pb, dar cu toate astea au luat campionatul. Pai bai nea Gigi, sa ti spun ceva: degeaba ai bani ma , daca n ai creier! Iar tu n ai deloc, pt ca te crezi rotund precum soarele si faci numa tampenii, pe cand altii speculeaza momentele si ti o trag la temelie mereu! Numa’ gura ii de tine! Oi avea tu jucatori buni, da’ tu ii strici, tu si cu politica ta de cacao, in frute cu lingaii ce te inconjoara, cum ar fi coropisnita aia de Stoica! Or sa mai treaca multi ani pana o sa mai luati voi campionatul! O sa ti vinzi “ marile vedete” cu 500 de mii -un milion! Auzi la el, 100 de milioane! Mai taie din zerourile alea , Mesia al fotbalului care esti tu! Praf . Si pulbere!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.