Alte știri din fotbal
„Eu n-am dat două goluri toată cariera...” » Fostul fundaș al lui Dinamo l-a scanat pe Opruț, apoi s-a întrebat: „Ne mai gândeam la asta acum trei ani?”
0
Ilie Stan a spus dacă FCSB prinde sau nu play-off-ul și a numit principala favorită la titlu: „Clar!”
0
Laszlo Dioszegi a răbufnit, după decizia Comisiei de Recurs: „Continuăm lupta împotriva nedreptății”
0
Gigi Becali a renunțat la o sumă impresionantă » Cum și-a explicat decizia
5
Știri din fotbal internațional
Tribuna oaspeților închisă la Lyon - PAOK: suporterii greci s-au întors din drum
0
Preferatul lui Daniel Pancu, prezentat oficial la Ferencvaros
0
Scrisoarea înduioșătoare a clubului: „Timpul îngheață. Cuvintele seacă. Durerea străpunge trupul și mintea!”
0
Dan Șucu a mai securizat un transfer: mijlocașul central brazilian urmează să semneze
1
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Ilie Bolojan a recunoscut pentru prima dată că nu exclude un guvern ...
Libertatea
De ce cauți mereu pe altcineva, chiar și atunci când ești într-o relație
Adevărul
Anghel Iordănescu, uluit de dosarul de la Securitate al lui Ștefan Kovacs: ...
GSP SPECIAL
Renta viageră pe care Sandra Izbașa o primește lunar de la statul român. ...
Libertatea
Dacă va ieși Simion asta este vointa poporului. Un popor de *** are nevoie de o perioada de *** ptr ca să își dea seama de gradul de *** la care a ajuns. ***, care dacă deschid o carte cauta poze ,altfel nu se descurca.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Gogi , Gigi ce iti mai place sa lingi unde ai scuipat…
Nu mai merg la meciurile FCSB sa susțin această creatură diabolica numita Gigi! Boicotați masiv acest om ce susține interlopi.... Fotbalul este una iar funcția de Președinte al statului este alta... Vot ND!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Strict la ce a declarat nea Gigi are doar fete și nepoate deci doctrinei lui chiar trebui sa poarte fuste.
Oare voi ăștia din Mass Media vă mai suportați???? Cum Dumnezeu puteți promova astfel de "talente"????Voi că formatori de opinie vă dați seama ce greșeli faceți??? Becali, Simion și alți anagramati, analfabeți, inculți, șovini ..Voi chiar nu realizați????? Doamne ferește, să ajungem sa fim conduși de aceste specimene...
Ar fi bine sa iti pui nepotii sa poarte creier...si eventual sa iti doneze unul si tie cineva.
nu prea ai proprietatea termenilor, așa-i? cine a zis că nu are dreptul? are dreptul să zică orice, nu-l saltă nimeni. cum și eu am dreptul să zic că mr90 are un iq din două cifre. că ceea ce zice poate fi jignitor pentru altcineva, abia ăla se cheamă derapaj. ai înțeles sau îți fac un desen?
De fapt Nicusor Dan e foarte traditionalist, a plecat din USR tocmai pe tema LGBTQ... In schimb stim toti zvonurile despre Simion, cam multe ca sa fie doar o intamplare.
Ăsta e un semn bun, niciunul dintre cei susținuți de fostul pușcăriaș care-și schimbă opțiunile ca Șumudică declarațiile, nu a reușit.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.