Alte știri din fotbal
UEFA l-a exclus de urgență din Europa League pe Andrei Chivulete!
0
Farul a făcut al 5-lea transfer » Fotbalist de națională, venit din Rusia
0
„Merită aplaudat” » Prima reacție a lui Cristi Borcea, după ce Eddy Gnahore s-a înțeles cu FCSB
1
Corvinul Hunedoara mai face un transfer înainte de Superligă! A semnat cu un fundaș central
0
Știri din fotbal internațional
„Când îi vezi jucând, îți vine să vomiți” » Fostul campion mondial, discurs devastator la adresa Braziliei
0
Continuă delirul în scandalul rasist! » Senatoarea din Paraguay se scuză public și apoi îl amenință pe Kylian Mbappe: „Acum e rândul tău, altfel te dau în judecată!”
0
Cum s-a schimbat topul favoritelor înainte de sferturi » Forța care a căzut de pe podium
0
Cum s-a terminat Borac Banja Luka - Levski Sofia, duelul care o interesează pe Craiova în Liga Campionilor
0
Lifestyle
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
2
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
33
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
7
Donald Trump rupe armistițiul cu Iranul: „Sunt gunoaie. Ar folosi o armă ...
Libertatea
Eșec grandios: Rusia a încercat să copieze drona ucraineană „Baba Iaga”. ...
Adevărul
Arena din România pe care a jucat Arsenal a ajuns o junglă!
GSP SPECIAL
Peste jumătate dintre români nu susțin niciuna dintre propunerile de ...
Libertatea
Suporterii sint confuzi, ei practic nu stiu care mai e Steaua, ca nu se regasesc in treaba asta botezata de gheorghe si cu maracine pe tricou.
Te contrazic generalii lu' peste: "Vom incerca de la anul sa incepem din liga a patra", a precizat Mircea Dusa"
BA BAIATULE..CE NU INTELEGI/ ARMATA SE POATE ASOCIA CU UN ALT FINANTATOR SUB NUMELE STEAUA BUCURESTI CARE SA PREIA ACTUALUL FICISIBI..TRE DOAR SA NU FIE MAJORITAR CSA ATAT..CUM E LA DINAMO? CE TOT O DAI CA NU SUNT SOLUTII
bai nu am nic o treaba cu jiji sau cu *** dar steaua o sa ramana in istorie drept primul club din lume ingropat de proprii suporteri. bravo ma nici *** nu erau atat de prosti cum sunteti voi.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu-l mai interesează nici un rating..in politică oricum nu mai are ce căuta...
nevoie*
Hai ca esti isteric de-a binelea. Forza GIGI!
Gigi daca nu e in combinatie cu *** lui...degeaba..nu mai face rating.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
ce echipa sa cedeze? nu are nimeni voie de fcsb
bai *** chiar nu intelegi CA ARMATA VREA 10% pentru ca din cauza asta nu s-a inteles cu jiji. e greu cu judecata.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.