Alte știri din fotbal
Duelul galeriilor la UTA - Rapid! Toate mesajele afișate: derapaje rasiste și jigniri în masă
1
Acuză arbitrajul din UTA - Rapid: „Asta i-am spus lui Colțescu”
0
Când a simțit Mihalcea că s-a rupt echilibrul în UTA - Rapid: „Atunci s-a văzut diferența”
0
Victor Angelescu a anunțat negocierile pentru un jucător de la Rapid: „Cred că va pleca”
0
Știri din fotbal internațional
Mutarea de la miezul nopții pentru transferul lui Drăgușin: „Au pornit în forță negocierile cu Tottenham”
0
Locul 17 din Premier League a oferit 40 de milioane de euro pentru atacant
0
Controverse după meciul echipei lui Dan Șucu » Italienii au contrazis UEFA: „E scandalos ceea ce s-a întâmplat”
0
Michael Carrick a trezit-o pe Manchester United: ce s-a schimbat față de perioada Ruben Amorim
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Un bărbat din Sri Lanka învață limba română de 10 ani, fără să fi vizitat ...
Libertatea
„Trump acceptă mita lui Putin”: acuzațiile unui editorialist Kyiv Post ...
Adevărul
Minorul implicat în crima din Cenei, junior al unui club important de ...
GSP SPECIAL
Ucigașul lui Mario Berinde a fost mutat împreună cu familia după ce 150 de ...
Libertatea
Si noi sal credem>? :)))
Suferi de mania persecutiei?..***, esti tu!E treaba mea ce user sunt eu,dar tu esti un las nenorocit, care ai aparut peste noapte!Eu sunt aici de cel putin 14 ani!Pe tine te-am remarcat anul asta ,ca si pe alti cativa `coechipieri de ai tai!...Cu acelasi antrenor(jupanul forumului)!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ce alt cont ma tantalaule? :)) Tu esti un fraier intr-un razboi imaginar cu samertx. Dar esti la nivelul labei gastei. Esti un *** din provincie. Foxy, ce user penibil!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Fac pariu ca daca primeste o oferta de afara Edi se urca in primul avion. Nu pentru bani dar scapa de nebunache.
Uite ,ba!I-am raspuns lu `poison`si l-au radiat deja!Acu` iar cauta o adresa de email sa revina!:)))...postac cu conturi multiple!Un `suparat`...pe viata!
N-aveti ce cauta aici!Nici nu sunteti doriti!Voi o sa mergeti in spate la Hotel Rin!Acolo o sa aveti terenul!Voi sunteti cu PSD in ADN si tre` sa fiti aproape de stapan!Acolo o sa se simta in mediul lui si`stapanul stapanelor`!...Seful vostru de pe forumul asta...
Tot ce tine de FC FCSB e o gluma nesarata. Acest club nu mai este atractiv pentru nimeni. Nici pt antrenori, nici pt sponsori, nici pt suporteri. Doar cativa naivi de jucatori mai pica in plasa cu ''vi la Steaua'', dar si aici se strange lista. FC FCSB e croita dupa mintea creditorului recidivist. Soarta acestui club e pecetluita. E doar o chestiune de timp pana la pronuntarea FALIMENTULUI. Ce bine!
Uite una:`Si in anul 2020 n-o sa mai aiba Dinamo stadion!Se vor construii blocuri acolo!N-are cum,domne`!...Si echipa Dinamo cum se v-a numi?...PSDinamo!...Si de votat ce-or sa voteze dinamovistii?..PSD-ul...Totdeauna!..;)))
ăla-i un sens. Oricum, tot fotbalul de la noi e o enigmă. Știi că există blaturi în fotbalul mare, d-apăi la noi? De ex.: n-am pariat nici ieri, nici azi, dar toată lumea se aștepta la un 1X la Călărași cu Botoșani(în cele 4 meciuri din deplasare din play-out, BT n-a reușit decât un egal); la Sibiu cu Dinamo, toată lumea se aștepta ca ambele echipe să înscrie(nu mai reiau toate considerentele).
Baga si o Pampora si da-i drumul ***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.