Alte știri din fotbal
Oțelul - FCSB, ultima șansă pentru play-off » Echipele probabile + cele mai tari cote
0
„Ne-am făcut de rușine!” » Damjan Djokovic, sincer la meciul 200 pentru CFR: „Acum avem miros de play-off”
0
Sociologul Gelu Duminică îl taxează pe Daniel Pancu: „Prostia...”
0
FC Botoșani - Metaloglobus, moldvenii sunt în pericol să rateze play-off-ul » Echipele probabile + cele mai tari cote
0
Știri din fotbal internațional
Flick nu e mulțumit nici la victorie. Nici pe Lamine Yamal, autorul unui gol, nu l-a menajat!
0
Liverpool - Manchester City, derby-ul etapei 25 din Premier League
0
Aproape de sfârșitul coșmarului: „Mulțumesc, Michael Carrick!”
0
Jucătorul cumpărat de Liverpool în această iarnă a suferit o accidentare gravă la umăr
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
8
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
VIDEO. Metoda folosită de trei români pentru a fura bani de la americani. ...
Libertatea
Rezerviști inapți, mobilizați anul trecut. Cum a fost modificată legislația
Adevărul
Ce poveste! Călugărița care dirija traficul în Italia e româncă și a jucat ...
GSP SPECIAL
Epstein a dus o româncă de 20 de ani „foarte drăguță” la Palatul ...
Libertatea
Becali ...vorbește gura fără el. Ce să caute Mutu la FCSB ? Un globetrotter care nu a făcut purici .
Gradinescu și mironică il divinizeaza pe GG gratis, desigur! Ca pe sfintele moaste !:)
D aia suntem la coada Europei,iubim servilismul și pe impostori/analfabeți! Bv.natiune.....
Da bre nea GG,dar tot matale ai zis ca nu vei pune„niciodata”un antrenor care sa nu fie agreat de„fratele Mihai”(adica tot el sa fie șeful)!Așa ca...Mutu sa se țina de... reclame!
Cand eram copil era o carte, se numea "Un yankeu la curtea regelui Arthur"...Marius Ninel Sumudica - un *** regelui Gigi. Ninel, fa bine si tuguie buzele, sa fii cat mai ergonomic pt anatomia ciobanului!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
... ai uitat gsp-ul !
"Becali: Ce dialog, bă? Eu zic și tu faci!"- Nu înțeleg de ce nu se înscrie Gigi la școala de antrenori. Ah, stai că trebuie să ai mai mult de patru clase!
Ce ghinion să fi contemporan cu ciobanul fariseu!!! Cu ce-au greșit Românii de bun simț, să fie nevoiți să îl suporte pe agariciul ăsta!?! Din păcate avem și personaje sinistre, precum grădinescu și mironică care îl divinizează.....nu știu dacă interesați sau dezinteresați?!?
Un material foarte bun! Felicitari, gesepe!
Ce biserica, sfinti, Dumnezei si alte lucruri sfinte?? Nimic nu il poate face pe omul asta sa se poarte normal.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.