Alte știri din fotbal
Coronițe pentru Mihalcea și jucătorii lui! A plouat cu „pătrari” la FCSB
0
Unicul marcator al celor de la FCSB în rușinea de la Târgoviște recunoaște: „Ne-am speriat!”
0
Gigi Becali a scos „tunurile”: „Trichi-trichi, puricel. Cu Baciu mai încercăm 4-5 etape”
0
Gabi Balint a șters pe jos cu FCSB: „M-au zăpăcit! Am făcut ca Ionuț Chirilă”
0
Știri din fotbal internațional
Mirel Rădoi, pe picior de plecare de la Gaziantep: „Cei din club cunosc situația”
0
50 de milioane de lire sterline pentru atacantul din Premier League
0
Duelul românilor Horațiu Moldovan - Ianis Hagi, decis de un gol marcat la ultima fază
2
Cagliari - Inter, deplasare dificilă pentru Cristi Chivu în Serie A: 4 schimbări dintr-un foc!
0
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
9
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
4
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
Radu Miruță, întrebat dacă pleacă militarii americani din România după ...
Libertatea
Turist cazat la un hotel de cinci stele, revoltat după ce i s-a cerut să ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
Cel mai mare vulcan din Germania ar putea erupe din nou. Sute de ...
Libertatea
asta-i stire din noiembrie 2014, fraierilor
securiatu asta e prea bagat in seama!!... sa isi vada de "crasma" lui...sa organizeze nunti , cumetrii si parastasuri...si sa ne scuteasca cu elucubratii din astea din put..zu gandirii
Mah, nici eu n-as da la cat a crescut dolarul acuma, uitati cate parale trebuie pentru o shaorma, da' sa nu discutati asta cu mulahul el are credit in ruble elvetiene:))
Sa mor de nu-l bagati pe asta mai mult in seama decat atunci cand era presedinte LPF.....nici o bashina nu poate sa traga linistit,ca HOP!!!!!!!!!!!!
Corleone le stie pe toate ! Nea militzica , cand o sa faci o partida de table cu Gigi la Poarta Alba ?
ALOOO Gsp nu mai vrem articole cu acest ''fenomen'' nu ne reprezinta el ca sa vorbeasca despre ce vrem noi ,asta e dus cu pluta ,a distrus fotbalul romanesc ,nu are ce cauta intr un ziar.nu mai promovati asemenea specimene/
Cred ca l-ati citat p.rost . Auzi la el ? Sa renunte la palmares !!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.