Alte știri din fotbal
Daniel Pancu, premieră la CFR Cluj: „Am luat multe decizii greșite”
0
Iuliu Mureșan, mesaj exploziv pentru antrenor: „Și-a închis ușa în nas la CFR”
3
Căpitanul din Superliga pleacă! Transfer de 500.000 de euro
3
Cât plătești ca să vezi din balcon Stadionul Steaua? Investiții de milioane de euro în 5.000 de apartamente noi lângă arenă
0
Știri din fotbal internațional
Van Persie, după eșecul suferit la București: „Le-am dăruit meciul! La 3-1, jocul era al nostru”
0
Siyabonga Ngezana a surprins pe toată lumea: „Nu știu dacă voi mai fi aici. Doresc echipei succes în meciurile rămase”
0
Mihai Stoica a lăudat 5 jucători, după FCSB - Feyenoord: „El a fost fenomenal. Va face înconjurul lumii”
0
Gigi Becali, anunț-„bombă” la miezul nopții: „Îl sun și îi propun contractul”
0
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Fosta finalistă de la Wimbledon le-a făcut o surpriză fanilor, într-o ținută provocatoare: „Crăciunul a venit mai devreme!”
5
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
5
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Judecătoare din Craiova avertizează că Inspecția Judiciară îi va vâna pe ...
Libertatea
Moment sfâșietor în Parlamentul European. O interpretă a izbucnit în ...
Adevărul
Primul proiect pentru sport pe care și-l asumă primarul Ciprian Ciucu în ...
GSP SPECIAL
Cum explică Lia Savonea telefonul dat unei judecătoare de la Curtea de Apel ...
Libertatea
Corect,asa e....Nu pot uita daruirea capitanului ,dar nici disperarea să-și ducă fiul in occident....Unde mai era daruirea pentru club,trup si suflet pentru culori,etc?Deci totul pana la bani,nu?
asa va place voua fcsb istilor...sa aruncati cu noroi in ce aveti voi mai sfant,va injurati fostii jucatori, va deziceti de cei ce v au facut ce sunteti...totul ptr un pumn de arginti de la fariseu
hahahahahahahahahaha
*** in Martie scapam de voi *** ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Are dreptate si toata lumea stie. Dar nimeni nu face nimic, pentru ca asta este treaba Ministerului sa puna piciorul in prag si sa le dea un ultimatul la b.is.nitari. Si din pacate suporterii o sa sufere 1, 2, 3 sezoane ...dar isi revin, si o sa se simta cu sufletul curat... in sfarsit dupa atatia ani.
Ce sa le ceri la niste vai de ei. Nu vezi ca in Romania inca se promoveaza manevrele, furturile, ciordeala, etc... la nivel inalt (de Guvern). Asta a promovat Iliescu cu Brucan cand au dat cu pumnul in masa de a vazut toata lumea la TV in 1990. Comunismul a promovat furtul si supravietuirea shmechereasca la spate, acum tot ei comunistii au promovat furtul si supravietuirea shmechereasca dar pe fata.
Cluburile din OCCIDENT (Chelsea, etc...) au facut si cand fac schimbari, le fac dupa lege, nu dupa cum bate vantul cu 2-3 bodyguarzi si ceva influente tipic de vagabonzi pardon politicieni intrusi in Guvern ..... si sa sara pe capul oamenilor, in cazul asta pe capul Ministerului. Clubul cu tot cu palmares, sigla etc.. trebuie pus la Licitatie publica. Fara vrajeli *** de bis.ni.ta.rime ... A facut atitia bani folosind numele si palmaresul, Ministerul ar trebui sa il dea in judecata pe Becali. Si pe banii castigati (avere, conturi de banci confiscate, etc..) de Minister din Proces sa mentina clubul Steaua in continuare la suprafata, si pus la Licitatie Legitima. SIMPLU. Dar Normalitatea inca nu este promovata intr'o Romanie.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
SRL-ul asta nou trebuie sa detina acte care sa specifice clar exploatarea comerciala a palmaresului sportiv ! Statul roman a investit sume enorme in cistigarea CCE in 1986, si acum vine unul si spune ca SRL-ul lui a cistigat acel trofeu ? Nu ! Vrei sa pui acel trofeu pe site-ul SRL-ului, atunci obtii acordul structurii sportive care a platit/investit sa obtina acel rezultat.
Care este legea romana care vorbeste de palmaresul sportiv ? Daca eu imi retrag clubul din liga 1 si FRF aproba pe sest un alt club care sa-mi ia locul in liga 1, asta inseamna ca noul SRL are dreptul comercial de a folosi palmaresul sporiv pe care eu l-am obtinut ? Astea sint aberatii. FRF a permis tot felul de SRL-uri sa apara direct in liga 1 : SRL-uri facute de Becali, de Copos etc. In lumea civilizata asa ceva nu se intimpla ! Un SRL nou este un club nou.
Imi pare rau pentru Tudorel Stoica ca este folosit in acest fel de catre cei de la CSA.Eu imi aduc aminte ca el avea un dinte impotriva ciobenului daor pentru ca nu i-sa oferit un post in conducere echipei actuale.Si intrebat de Morar la in direct la digi de ce cei de la armata nu fac nici un anunt legat de sigla si stadion a inceput sa se balbaie.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.