Alte știri din fotbal
Mircea Lucescu, internat la spital: „Sunt sub supravegherea medicilor, sper să mă refac repede”
2
Dinamo are un plan uriaș pentru Cătălin Cîrjan: „Top 3 din Olanda sau Belgia”
0
Directorul sportiv de la Dinamo anunță: „Ne-am strâns mâna, cifra pentru următorii doi ani e stabilită”
6
Clubul din Superliga a rupt contractul cu 5 jucători
0
Știri din fotbal internațional
Seară perfectă pentru Răzvan Lucescu și Ionuț Radu în Europa League
1
MM Stoica a depus armele și l-a mustrat public pe jucătorul FCSB-ului: „Ar trebui să vorbească mai mult de jocul lui!”
0
Ilie Dumitrescu „a scos tunurile”, după umilința suferită de FCSB: „Inacceptabil! Ne gândim cum se lucrează tactic”
0
Elias Charalambous o spune pentru prima dată: „E momentul să se schimbe ceva!” » Remarcă un singur fotbalist de la FCSB
1
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
0
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Cel mai ieftin resort de schi din Europa se află aproape de granița cu ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Slăbiciunea majoră pe care Statele Unite o au în raport cu Europa. Cum ...
Libertatea
Pentru noi, Stefanescu este Ratza doi.
telenovela indiana cu sarmancu.... si prietenii lui elefantii continua... ha ha ha ha ha ha ha omului needucat ii lipseste cel de-al doilea taler al balantei in care se cintareste pe sine.
Asta-i doar inceputul Stefanescule !....
Astia care va scalambaiatzi p'aci cu FicISiBi-ul vostru , chiar toti sinteti de la Dilga ... halta dintre Bucuresti si Ploiesti ?
Cine l-a învățat pe tovarăș să scrie? De când se pune virgula înainte de conjuncția “dar”? Sper să mai meargă pe la orele de gramatica și tovarășii cronicari de azi
il nenoroceste si pe asta
ERRATUM :greseala de tastatura ,corect FAUX PAS si nu...FUX PAS !C`est la vie !
E normal ca U CLJ a fost o nuca tare !S-a intarit si au jucat azi cu 6 FOSTI STELISTI !Deci era de asteptat aceasta replica celor 6 ca revansa asupra tatamentului (cu exceptia lui Chipciu),din partea lui Gigi !Este totusi de intales,ca cei 3 de la Nationala,n-au avut nici o zi de vacanta,iar acum la aceste temperaturi,se consuma greu energia si...CEL MAI IMPORTANT MECI,ESTE CEL CU MACCABI !Asa ca si marile echipe ca Milan,Dortmund,etc...procedeaza la fel ,ptr a se focusa ptr meciul important din U CL !Asa..ca s-o lasam mai moale cu aceste critice taioase !Scopul scuza mijloacele ! FORZA STEAUA !!!
greu bre nenea jiji cand joci impotriva unora care sunt fotbalisti profesionisti, cat pot ei, si nu impotriva casielor Conad Aquaviva si motostivuitoristi! prea iti luase avant, precum calul de parts! te crezi mai bun ca Lucescu, haaa haaa ha ha ha! dar esti prost de bubui, pac-pac!
stai linistit ca antistelisti nu au cum sa se bucure dupa ce am facut egal cu u cluj in prima etapa cand noi oricum de vreun an ani facem egal cu u cluj si uite ca tot am luat campionatul sezonul trecut. nu se bucura nimeni. daca pierdeam supercupa,da,daca ne eliminau astia din primul tur ucl,da,dar campionatul este lung,egal sau victorie tot aia era,oricum se injumatatau punctele.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.