Alte știri din fotbal
Florentin Petre, despre situația traversată de FCSB: „Nu știi pe unde să scoți cămașa, nu mai contează antrenorul și strategiile”
0
Câti bani au primit dinamoviștii, după victoria din derby-ul cu Rapid
0
A plecat de la Dinamo și a semnat în Liga 2: „Bine ai venit!”
0
U Cluj - UTA Arad » GOL în prelungirile primei reprize!
1
Știri din fotbal internațional
Joao Cancelo s-a întors la Barcelona: „I-am spus clar lui Deco că ori vin acum, ori rămân acolo un an pe bară!”
0
Dezvăluiri despre transferul eșuat al lui Chivu: „Au fost de ajuns 2 minute. Putea fi fost excelent la Inter dacă...”
1
Transfer de nicăieri la AC Milan » Rossonerii cheltuiesc 45 de milioane de euro pentru o rezervă de la Mondial!
0
Produsul academiei lui Real părăsește Madridul » Eroul finalei Youth League a fost vândut în Franța
0
Lifestyle
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
0
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
1
O gară și un capăt de linie într-un București uitat: între o halbă de bere ...
Libertatea
Cât trebuie să câștigi ca să trăiești confortabil în Grecia. Suma de care ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Cât costă o vacanță la mare la final de august 2026: prețurile pentru 5 ...
Libertatea
Vecine, asta-i chiar buna! :-)))))
Oho, cam greseste Gigi cu CFR-ul! E echipa imbatranita, daca nu iau niste jucatori ai tineri la iarna sa isi rezolve urmatoarele sezoane, de combinatie si viteză, niste sud-americani si africani, nu-i văd bine de anul viitor. Se vor chinui precum cei de la CSU Craiova sau Fcsb, de fapt va fi o mare chinuială in Liga 1, poate stiti luptele alea in mocirla, nu stii cine castiga, orice e posibil. Cam rusinos pentru CFR care e obisnuita sa fie favorita, cel putin in Liga 1.
Tu traduci mai direct ce spun eu. Stelistii adevarati au ramas in istoria echipei Steaua, pierduti odata cu echipa Steaua. In prezent nu mai exista echipa istorica Steaua, care castiga Cupa Campionilor. Exista o echipa a armatei, care are dreptul sa se numeasca si ea Steaua, iar o alta a unei persoane fizice care se autointitlueaza *** unei alte echipe fcsb, pe care si-o asuma public ca fiind propria sa jucarie, total diferita de echipa Stelei, inclusiv justitia naționala interzicandu-i fcsb ului sa poarte denumirea Stelei si sa se confunde in orice fel cu echipa istorica Steaua.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Mă Silvică, io te-am întrebat o chestie banala și tu văd ca refuzi realitatea si te agăți de felul de bazaconii. FRF funcționează după legea din România și propriul statut/regulament. UEFA și FIFA nu se amesteca in competiția interna însă pt a rămâne afiliata orice Federatie naționala trebuie sa își adapteze ROAF la cernitele lor. Nu am niciun dubiu ca FRF a făcut asta, deci, așa cum este acum scris este sigur in conformitate deci ne putem baza pe el. La capitolul “eligibilitate” nu scrie nicăieri ca o echipa de drept public nu poate primi licența de L1 atât timp cât îndeplinește toate celelalte criterii, pe primul loc fiind desigur “meritul sportiv”. Pariu nu am cum sa fac atât timp cât la “meritul sportiv” suntem deocamdată pe locul 6 … io-s corect, nu văd actuala echipa (forțați sa jucam cu Mario Enache sau Oroian) capabilă de promovare, chiar dacă prindem un loc de baraj, iar de primele 2 locuri nici atât!
Daca vrei sa hotarasti tu pe banii tai ,investeste intr-o afacere la care te pricepi,adica oieritul.In restul domeniilor(fotbal,medicina) esti zero barat.Am mai spus-o,vei lua campionatul atunci cand nu vei mai face declaratii in presa.Acestea sunt ca o piatra de moara legata de picioarele jucatorilor.Zici ca vrei posesie dar ai adus doar jucatori de executie,nu ai cum sa ai posesie cu Tanase ,Coman,Oaida,Popescu etc.
cam bine zici !
Steaua a disparut in '90. De atunci e doar o vaca de muls pentru generali si rudele lor. Asa cum a fost si Dinamo.
Care Mihai Stoica? Ala de la Galati, ala de la Steaua(pana sa se certe cu Gheorghe), ala de la Urziceni sau ala de acum? Care e rolul lui acum? Oricum, *** lui Gheorghe a inceput odata cu mandatul lui Hagi si a "managerului" Adi Ilie.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Bre, ce parere ai despre mihai stoica ? Este un bun manager ?
Ce treaba are Talpan cu ce spun eu si cu subiectul adus in discutie de mine? De Becali si jucaria lui oricum nu poate fi vorba in discutiile despre Steaua!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.