Alte știri din fotbal
Universitatea Craiova - U Cluj, finala campionatului! „Nebunie” la stadion. Informații și imagini de la reporterii GSP
38
Chiar e atmosferă de titlu! Cum i-au așteptat ultrașii pe jucătorii Craiovei + clujenii, nevoiți să schimbe planul
0
Flavius Stoican s-a făcut de râs în conferință: „Au marcat două goluri etapa trecută, cu Gaz Metan Mediaș”
2
Bogdan Stelea are o preferată la titlu și acuză conducerea fotbalului românesc: „O să tot vedem Mondiale doar la televizor!”
0
Știri din fotbal internațional
Bayern Munchen, sabotată de rivală ca FCSB de Dinamo
0
Președintele a anunțat decizia înainte ca Inter să ridice trofeul: „Se va încheia un ciclu” » Ce spun veteranii din lot
0
Clubul dintr-un oraș cu 13.000 de locuitori a promovat pentru prima dată în Bundesliga!
0
Inter s-a încurcat cu Verona, însă e sărbătoare la Milano » Cristi Chivu a primit trofeul pe San Siro
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Cine a făcut parte din juriul Republicii Moldova care a acordat României ...
Libertatea
Ce înseamnă, de fapt, viața de bogătaș? Culisele petrecerilor unde se ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Prezentatoarea care a anunțat punctele acordate de juriul din Republica ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
corect,singurul lucru care merita este Steaua titlu in liga 1 dupa ce castigam acest playoff chiar daca s-au injumatatit punctele UNITI SPRE TITLU 27.
Jijică obișnuit cu bătut câmpișorii îi bate și-n săptămâna luminată! Jijică, problema nu-i farul stins a lui Hagi ci dîncii trăgători de sfori de la partid a cheferelei de Koloszvar iar la capătul sforilor stau kovacii, bă jijică!
Nu merită bădie, daca-i scrii numele ăluia esti cenzurat.
Mi se pare ca nu înțelegem ceva! Frate Craiova și fcsb sunt singurele care au mai rămas în picioare, singurele care mai au acel sentiment de a fost. Craiova lu rotaru a rămas asa cum a rămas dar este continuatoarea de drept. Iar fcsb este adevărata steaua București pana la terminarea timpului pe această lume. Ce i s-a întâmplat Craiovei cu mititelu cât lui fcsb cu armate este nedrept. Craiova sa fie desființată de un ***, iar fcsb sa piardă ceva ce este al ei. Iar mie mi se pare corect ca pe teren sa ne dăm viața, înafară sa fim oameni și nu nesimțiți
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
*** numai la combinatii se gandeste ca pe bune e cam greu sa castige campionatul .
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ce ***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Calm clujene..nu face nimeni blat cu Fcsb,nu am suportat niciodată echipele din Bucuresti..noi avem o lupta mult mai veche decât voi.Ati avut noroc ca nu a întrat Fcu în play -off ca 6 puncte de la Kuba le aveau din start.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Respect bea GG ca spui pe fata cine este satelitul lui FCSB! 2013-2023 iubire vesnica de la RotaruL
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.