Alte știri din fotbal
A lămurit-o, în sfârșit! » Ce s-a întâmplat, de fapt, cu Mitriță la națională: „Eram eu nebun?!”
1
Condițiile pentru ca Daniel Pancu să continue la CFR Cluj: „Au fost 6 luni groaznice”
1
O superputere a Turciei vine să urmărească un fotbalist la finala campionatului: „Clubul poate încasa o sumă frumoasă”
10
Ofertat să o preia pe Rapid, Pancu știe de ce are nevoie echipa: „La un moment dat, se strică”
0
Știri din fotbal internațional
Bayern, recordul secolului XXI! » A întrecut-o pe Real Madrid
0
„Thriller” pentru Ianis Stoica în Portugalia » Un gol marcat în minutul 90+6 i-a salvat echipa de la retrogradare
0
Interul lui Cristi Chivu sărbătorește titlul pe „San Siro” » Campioana primește vizita retrogradatei Verona
0
Nebunia din Scoția nu s-a terminat » Hearts cere ca titlul să-i fie retras lui Celtic
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Ce înseamnă, de fapt, viața de bogătaș? Culisele petrecerilor unde se ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
fiule, roaga-te ca Kremlinu' sa ieftineasca Diazepamu'
Da, asa le zice acum in Giulesti, de când cu Doamna.
unde naiba a spus CG ca o sa ii confiste averile lui becali? ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Koljic care avea niste colici. Precum bebelusii.
Șumudică: ”Când îți cere un jucător să iasă la pauză, deși nu avea nici o accidentare....” Reporter: ”Ce jucător ?” Șumudică: ”Nu are importanță, sunt chestiuni de bucătărie internă.” La pauză out, aseară, Koljic, Hromada, Ademo. Cum nu cred că Ademo s-a cerut afară, devine a naiba de grea ghicitoarea !
Ok. Deci nu vrei sa iei un loc la Nea Gigi Barbershop.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
De mic copil a tuns oile,de ce nu s-ar tende singur? E barbec batrân ....
In alta ordine de idei, am avut frizer machidon când eram elev - Nea Relu (RIP) cel care ne-a introdus pe mine si pe prietenii mei la Simona din Galati. Unul din ei cica e mare patron, da' sa-l fi văzut cum se înroșise când a dus-o pe Simona din Piaa Amzei tocmai hat - pe Mătăsari, unde avea casa.
Bastenitos, nu pot, nu am cum. Am contract cu Heather, rămânem doar noi in Senior Home si ma tunde. Înțelege ca nu sunt zgârcit, doar am obligații morale fata de fătuca asta. Vreau sa ajut, dar de data asta chiar nu am cum.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.