Alte știri din fotbal
Petrecerea Craiovei s-a mutat pe malul lacului! Mihai Rotaru, scandări cot la cot cu jucătorii
1
Nebunie la conferința lui Coelho, cu antrenorul urcat pe masă: fotbaliștii au năvălit peste tehnician și au continuat petrecerea
0
David Matei, interviu alături de părinți: „Îi iubesc, sunt tot ce am!” + „Poate îmi va face o surpriză domnul Hagi”
0
Mihai Rotaru: „Atunci ne-am dat seama că vom fi campioni”
0
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu, descătușat la parada lui Inter! Accesoriul care a atras atenția, purtat de antrenor și de Marcus Thuram
0
Meci abandonat în ultima etapă din Ligue 1 » Suporterii au intrat pe teren și au aruncat cu torțe spre banca tehnică
0
Ce adversari poate avea Universitatea Craiova în preliminariile UCL » Cap de serie în turul 1, apoi tot mai greu
0
PAOK a ratat și Liga Campionilor » Final amar de sezon pentru Răzvan Lucescu
1
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
13
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Un pensionar din Neamț a prins 9 pești și acum este cercetat penal
Libertatea
NYT: Israelul ar fi investit milioane de euro pentru a-și crește influența ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Prezentatoarea care a anunțat punctele acordate de juriul din Republica ...
Libertatea
Corect dar intenția lui nu a fost sa se dopeze ci sa se drogheze... sa le satisfacă pe alea
Eu cred că, mai degrabă, berbecii.
Sunte vechile metode ale lui gg
Jesepel, stiu ca ai facut scoala la fara frecventa, dar azi sunt bun cu tine si in loc sa te trimit unde merti, te invat un cuvant nou. Rival: Persoană care aspiră, în concurență directă cu alta, la aceeași situație, la același succes. Ei, acum intelegi si tu ce prostii ai scris in titlu? :))) Pai unii care de cand se stiu lupta pentru titlu si merg in Europa an de an n-au cum sa fie rivali pentru niste desculti care tremura sa nu cada in B in fiecare an, ba mai si cad in B (vezi 2020) dar sunt scosi de acolo din pix. N-au cum sa fie rivali pentru ca, daca ne luam dupa definitie, ei nu aspira la acelasi succes, intelegi acum?! Pentru unii succes inseamna titlu, pentru *** succes inseamna 1-1 cu FCSB si sa ramana in Liga 1 :))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
nu nu, gresesti. jiji lauda jucatorii adversi, ca ii transfera. dar nu cred ca atransferat pe nimeni vreodata. nu vrei sa intelegi ca jucator DEJA semnat cu viitorul club face rosu in favoarea viitorului club!!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
pai da, ca era controlul politiei si nu al agentiei antidopaj. aia nu o sa ii zica te-ai drogat, ca nu sunt politie, o sa ii zica te-ai dopat!
Sunt metodele lui gg perfecționate ... asta e... roata se învârte
corect!piatra e marioneta lui gigi
Dacă îl prindea poliția nu îl suspenda pentru dopaj ci îl aresta pentru deținere de droguri... ai înțeles tu ce vreau sa zic
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.