Alte știri din fotbal
Trebuia să fie urmașul lui Hagi, dar a jucat 7 ani cu genunchii distruși: „Abia mai merg!” + Condiția pusă de Valentin Ceaușescu la Steaua și discuția ireală cu Lucescu: „Dă-ți pantalonii jos!”
0
Bogdan Andone a dezvăluit că s-au purtat consultări la nivel înalt pentru noul transfer al celor de la FC Argeș: „Am vorbit cu Man și Mihăilă”
0
Ioan Ovidiu Sabău are ambiții mari: „Eu la asta mă gândesc!”
0
Victor Dican a explicat ce a gândit în momentul tensionat din FC Argeș - Farul
0
Știri din fotbal internațional
Notele lui Drăgușin la debutul oficial la Fiorentina » „E o garanție pentru Grosso. De aceea a și fost transferat!”
0
Andrei Borza, debut cu o mare surpriză în Turcia! A încurcat-o pe Galatasaray
0
Debut perfect pentru Drăgușin! Pasă de gol și calificare la pas pentru Fiorentina în Cupa Italiei
0
Jucătorul dat „dispărut” de suporterii lui Dinamo a semnat în Italia
0
Lifestyle
Vestea momentului la Timișoara: Guvernul a deblocat construirea noului stadion „Dan Păltinişanu” » Când va fi gata
6
Cristiano și Georgina au semnat contractul prenupțial » Detalii noi de la cea mai discretă nuntă a anului
0
Aryna Sabalenka a pozat pentru Time, pe tocuri și în costum de baie, pe un teren de baschet
6
După Tulcea, o nouă sală polivalentă ultramodernă e 99,99% gata în România » IMAGINI + marea problemă
7
Cum a ajuns România să exporte 1.000 MW de energie chiar și cu reactoarele ...
Libertatea
Coșmar într-un avion Ryanair. Pasagerii ar fi leșinat și vomitat din cauza ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Procurorul adus în tricou rupt la instanță și proba vitală „uitată” de ...
Libertatea
Un fost puscarias vorbeste de arestari si puscarie. Faina tara.
Omul ăsta chiar nu pricepe că lumea este împotriva lui , a persoanei Gigi Becali , omul care se crede stăpân, dă ordine ministrilor unui guvern, amenință cu pușcăria....Cine te crezi mă omule ?
Jiji, prin toate iesirile astea repetate la GigiTv, nu face decat sa ii intarate si mai mult pe suporterii CSA Steaua si nu m-as mira ca FCSB sa debuteze pe Ghencea cu un 0-3 la ,,masa verde,,.
Pentru ce s-a mai dat legea privind protecția datelor?
Când este permisă prelucrarea datelor? Potrivit normelor UE privind protecția datelor, ar trebui să prelucrați datele în mod corect și legal, pentru un scop specific și legitim și doar acele date care sunt necesare pentru îndeplinirea scopului respectiv. Pentru a prelucra date cu caracter personal trebuie să îndepliniți una din următoarele condiții: aveți consimțământul persoanei vizate aveți nevoie de date personale pentru a onora o obligație contractuală față de persoana în cauză aveți nevoie de datele personale pentru a îndeplini o obligație legală aveți nevoie de datele personale pentru a proteja interesele vitale ale persoanei vizate prelucrați date cu caracter personal pentru a îndeplini o sarcină în interesul publicului acționați în interesul legitim al companiei dumneavoastră, atâta timp cât nu sunt afectate în mod serios drepturile și libertățile fundamentale ale persoanelor ale căror date sunt prelucrate. Dacă drepturile persoanei prevalează asupra intereselor companiei dumneavoastră, nu puteți prelucra datele cu caracter personal.
Gata ciobane? Iar te saltă? Să-i iei cu tine și pe memiel și Vali și musteață sa nu te plictisești
Te doare mintea! Suporterii CSA cumpără bilete la FCSB vs Dinamo! Îi umplu contul lui gigi! Sunt curios câte "mii/zeci de mii" de suporteri CSA vor cumpăra bilete! :)
Sper ca stelistii sa scandeze împotriva Rapidului
Pe tine de ce nu te-au arestat cand l-ai batut pe Malonga in fata stadionului fariseule?
Jiji asta urmareste se iese scandal sa poate da vina pe CSA de asta vrea sa joace in Ghencea.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.