Alte știri din fotbal
Clubul din Superliga a scăpat de interdicția la transferuri, chiar înainte de startul sezonului!
0
Steaua a dat răspunsul: ce se întâmplă cu Florin Talpan » „În urmă cu aproape două săptămâni...”
1
E gata! Kennedy Boateng și-a găsit echipă, după despărțirea de Dinamo
0
Detaliul din lotul lui Dinamo: ce se întâmpla când s-a câștigat ultimul titlu + Puștiul de la FCSB care a bătut recordul
0
Știri din fotbal internațional
Balogun rupe tăcerea, după scandalul de la Mondial și intervenția lui Donald Trump: „Am realizat asta, era prea mult zgomot”
0
Edward Iordănescu, despre cine va ajunge în finala Mondialului: „Să rămână lucid în momentele-cheie”
0
Filipe Coelho a identificat marele avantaj al celor de la Vitebsk, înaintea returului din preliminariile Ligii Campionilor
0
Arsenal a anunțat oficial despărțirea de starul de la Mondial » A fost deja prezentat la Beșiktaș
0
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
5
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
0
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Nicușor Dan, noi detalii despre negocierile cu partidele pentru a trece de ...
Libertatea
Atac spectaculos în Marea Neagră. Ucrainenii au scufundat nava rusă ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
LIVE TEXT | Franța – Spania, semifinale Cupa Mondială 2026, de la ora ...
Libertatea
Nu prea ai dreptate. In primul rand omul nu e agramat, a mancat niste litere probabil din cauza ca a scris in graba pe telefonul mobil. In al doilea rand, daca nu ai fost in stare sa intelegi sensul mesajului din cauza celor doua litere lipsa, probabil ca e ceva in neregula cu tine.
Ciobane ,titlul merge din nou la Cluj și asta din cauza ta .Zici ca mai trebuie fundași ,dar cine bagă mingea in poarta in afara de Tanase ?Atacanti zici ca aveți?La fotbal ești un zero barat ,este numai gura de tine .Nu-ți pasa de marea masa,de fani ,de nimic ci doar de buzunarul tău .A,am uitat ca ești un mare “credincios”.
Puișor, înainte de a eticheta învață să folosești corect limba română! Așa vor fi înțelese mesajele tale exact cum ai intenționat să le transmiți! Sunt sătul de analfabeți cu pretenții de codificatori de mesaje inepte! Bine, așa este când, în cazul tău, ai frecventat școala doar că sa încaseze părinții tăi alocația!
Mai era unul aici, maddad parca il chema. Tot timpul critica, ba pe unu', ba pe altu'. Pruteanu 2
Cand nu ai argumente, dar totusi vrei sa dai un raspuns , sa pari "dastept", te legi de gramatica....
Sa vina cupa , sa vina cupa in Berceni! Gigi lasa ti mustata!
*** ordinara..,avarule
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ideea este că, dacă vrei să îți fie înțeles mesajul, îl scrii corect. Este dovada de bun-simț elementar, de educație școlară elementară și de respect față de cei care citesc. Orice altceva înseamnă doar standarde joase!
Gigi nu se poate schimba, e prea incapatanat in ignoranta lui pentru a putea asculta de sfatul cuiva si e incapabil sa invete din propriile greseli. Cruda soarta a avut Steaua saraca, sa moara pe mana unuia ca Gigi...
Si cu gura, dar mai ales cu fapta...asta daca se spovedeste e bune, sta 15 min la 'vorbitor"...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.