Alte știri din fotbal
Motivat de ostilitatea ce va fi în Bănie la finala campionatului: „Ne va da energie”
0
CS Dinamo - Șelimbăr, baraj pentru menținerea în Liga 2
0
Dinamo - CFR Cluj, duel tare pentru locul 3 » Echipele probabile pentru meciul de pe „Arc”
0
Csikszereda – FC Botoșani » Meciul care deschide ultima etapă din play-out. Echipe probabile
0
Știri din fotbal internațional
Fostul coleg al lui Chivu dă verdictul: „N-a fost un pariu la Inter! Este perfect pentru un proiect pe termen lung”
0
Cristiano Ronaldo își extinde imperiul » Intră într-un nou proiect înainte de Mondial
0
Mohamed Salah poate rămâne în Europa: ofertă astronomică primită de egiptean
0
Arne Slot, după ce Liverpool a suferit un nou eșec în Premier League: „Face parte din sezonul nostru”
0
Lifestyle
Iubita lui Daniel Bîrligea a dezvăluit obiceiul care i-a schimbat viața: „Nu este o experiență ușoară la început, dar merită din plin”
7
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
4
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
2
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Traian Băsescu, despre Ilie Bolojan: „Pentru mulți e un soi de Mesia”
Libertatea
Autostrada din mijlocul oceanului care costă 200 de milioane de euro pe ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Imagini noi cu podul peste Lacul Cernica de pe Autostrada A0 Nord: A primit ...
Libertatea
Poate este rândul lor la titlu.
Deci cineva vrea niște comisioane din Franța și Portugalia.
Din liga a doua franceza ar veni doar cei mai slabi, daca ar veni cate unul din greseala. Realist vorbind, un jucator ca Nsimba, care vine din liga a 3-a din Franta, e cel mai bun jucator din SuperLiga si n-ar strica sa-l naturalizam. Mogosoaia chiar a dat lovitura cu el. Fotbalisti ca Nistor n-au facut fata in Liga a 2-a franceza, asta spune tot despre diferenta dintre Liga 2 din Franta si prima liga din Romania.
Oricum Mogosoaia nu are cum sa tina pasul. Prazarii pesedisti au profitat ca FCSB si CFR sunt ca tusea si junghiul, niste comedii de echipe in acest sezon, dar asa penibile cum sunt, ele isi pot reveni (ambele sunt peste Mogosoaia, de fapt doar un concurs de imprejurari si conducerile catastrofale le-au ingenuncheat). Si sa nu uitam ca in play-off se injumatatesc punctele, iar Mogosoaia nu are nicio sansa. OK, nu-si revin FCSB si CFR (sa zicem ca e posibil si asta sau ca isi revin prea tarziu), dar Rapid si Dinamo sunt si ele peste Mogosoaia, partial si U Cluj. Deci eu nu vad Mogosoaia sa lupte la titlu. E un foc de paie prazaresc
spune cine!!!
Poate mai joaca Tatu, Nikolici, Andrei , etc etc etc si ii aduce meme sa castige europa league ????????????????
De mult timp trebuiau adusi mai multi jucatori straini, daca aduci 10 din aia macar 1-2 o sa confirme... Ca si recomandare: incercati sa gasiti jucatori si IN America de Sud.
Este doar o chestiune de timp pana cand Gigi Becali o sa oferteze doi jucatori de la PSDU Craiova carora le va promite salarii uriase, oltenii nu le vor da drumul, iar respectivii jucatori se vor frustra si nu vor mai pune osul. Vreti sa-i nominalizez eu pe cei doi? Gigi va face asta inainte de meciul direct. Si poate face asta, pentru ca Romania este sat fara caini.
Pe Coman a dat 3 milioane de euro.
Meme a luat o pe aratura rau ! De curand a declarat la o televiziune ca dintre Gatusso si Ronaldinho...il prefera pe italian ! Ptr ca a fost mai serios ! Si ca Gatusso a castigat cupa mondiala si champions league...iar Ronaldinho, nu ! Incredibil...Ronaldinho are ambele trofee in palmares. !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.