Alte știri din fotbal
Turcia - România, marele meci pentru Campionatul Mondial » Echipa aleasă de Mircea Lucescu: decizia în cazul lui Ionuț Radu
0
„Mister” e acum federal cu acte în regulă » Ilie Dumitrecu, la prima deplasare sub administrația Burleanu: surprins lângă Bodescu și Vișan
0
A repetat gestul lui Nouma din 2002 » Mircea Lucescu, surprins de față cu zeci de jurnaliști turci și români
0
Va conta absența ta cu Turcia? Răspunsul lui Denis Drăguș
1
Știri din fotbal internațional
FIFA anunță ultima fază a vânzării biletelor pentru Campionatul Mondial 2026
0
Cazul suporterului lui Manchester United a creat indignare în Anglia » De la ce a pornit totul
0
Legenda lui Liverpool suferă de demență: „Uită că am vorbit dimineață”
0
Pe „ruta” României spre Mondial, jucătorii din Kosovo sunt gata de un succes istoric
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
5
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
„Vom dezlănțui iadul!” SUA, noi amenințări pentru Iran, în timp ce ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Plafonarea adaosului la 50% nu scade prețurile la pompă pentru șoferii ...
Libertatea
Ne-am săturat de un neamprost , de un incult și un pușcăriaș care a ajuns în Comisia Juridică să aprobe miniștrii. Rușine români.
Normal!Orice precupeața din piața, iși lauda marfa!
Daca ai avea bun simt,ai spune de la cine ai copiat acest text!
Ai dreptate si nu prea.... Nu Legislativul il aresteaza , ci Executivul!
Nea Gigi, ia si matale Botosaniul de la Iftime ca sa fii si tu multi channel ca nea Mircea.
Becali este fabricatie ziaristilor si a reporterilor care in fiecare zi ne comunica ce am mai spus maimutoiul. Pe de alta parte legislativul s-a lasat cumparat si nu l-a arestat pt toate furtisagurile facute. Iar acuma este sustinut ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ce bucurie ***…intra ciobandante in direct !!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
După ceva vreme de la evenimentul anului pt un privat, de care trebuie să ne bucurăm toți, altminteri e trădare și neiubire de țară, preluarea clubului Genoa de către dl Șucu, acesta și-a găsit timp să se adreseze și fanilor Rapidului, speriați, oarecum, de posibilitatea ca domnia sa să lase echipa vișinie în afara priorităților. Și după un interviu elaborat pt Ziarul Financiar, în care a folosit cuvinte complicate, greu de descifrat pt pălmașii ce atârnă greu la bugetul de stat, a urmat și unul mai distilat, pe înțelesul tuturor, pe RapidTv. Mai întâi dl Șucu, ca orice om proactiv, cum ar spune arhivele CNSAS, a refuzat să ureze la mulți ani și sărbători fericite rapidiștilor (cărora le-a zis, totuși, „vă salut”) de teamă că aceștia se vor relaxa, vor crede că e deja vacanță și vor face ce fac toți săracii: se culcă pe o ureche și păgubesc investitorul care ține economia României pe picioare.
Din elucubrațiile lui AURică!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.