Alte știri din fotbal
Daniel Pancu, decizie radicală: cine e noul căpitan de la Rapid
1
Raportul medico-legal schimbă tot ce se știa! Adevăratul motiv pentru care a murit Radu Mărginean
1
Dinamo a pierdut ultimul amical din Polonia în fața campioanei din Europa
18
S-a retras Sebastian Colțescu, arbitrul numărul 1 all-time în Superliga: „Libertatea și demnitatea nu trebuie pierdute niciodată în viață”
5
Știri din fotbal internațional
Gianni Infantino susține că Anglia a profitat de criticatele „pauze de hidratare”
0
Scandal la Cupa Mondială » Renunță la națională după eliminarea dramatică
0
Mai întâi s-au luat la harță, apoi au întors senzațional » Romelu Lukaku explică transformarea: „Am avut ouă”
0
Zlatan Ibrahimovic, impresionat la Cupa Mondială: „Mentalitate de campioană, echipă periculoasă”
0
Lifestyle
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
FC Barcelona și-a prezentat noul echipament. „Inspirat de fațada noului stadion renovat”
0
Mihaela Evi, cea mai sexy antrenoare din România, a anunțat despărțirea după 6 ani: „Loviturile sub centură nu pot fi prevăzute”
8
Celebra fană-topmodel a ieșit în stradă, după calificare: „Asta e pentru toți germanii!”
3
Kelemen Hunor face o radiografie dură a crizei politice: „Guvernul e varză, ...
Libertatea
„Miracolul spaniol”, un deliciu ideal pe timp de caniculă. Ce recomandă ...
Adevărul
Sfatul lui Titi Aur pentru șoferii prinși în mașină de furtună: „Trebuie să ...
GSP SPECIAL
Trei oameni au murit sufocați în timp ce 1.000.000 de suporteri au ieșit pe ...
Libertatea
CHIRICHES a ingropat si nationala de multe ori. Este o MARE TZEAPA reusita de GIGI , care a vandut o rezerva de la Pandurii care juca fundas stanga pentru ca facea si atunci multe greseli , pe 12 milioane de lire sterline ....!!!
Va meritati soarta dragi fecese isti, an de an va trage in jos comandandul vostru si vOI tot cu el va mandriti. Auzi la ei noi suntem Steaua , care Steaua dragilor , Steaua voastra a apus de mult, tot ce faceti e de rasul curcilor.
Nu esti singurul. Cand il vezi obidit, frustrat, invins pe cioban e una dintre placerile vietii. Vinde, ciobane. Pleaca.
Am așa o mulțumire, dar o țin pentru mine !!!!!
Chiriches, toata Romania e cu tine !
Ce inseamna fortza banului in amarata asta de tara. Vine unul de teapa acestui Becali si se sterge in dos cu televiziunile si moderatorii, cu jucatorii, cu antrenorul, cu MM, cu suporterii etc ... si nimeni nu zice nimic. Aia din club sunt multumiti ca iau salarii mari, televiziunile fac audienta ca se uita prostimea, si cred ca celor mai multi nici nu li se pare nimic gresit in ce face acest individ.
De aproape o săptămână, titlurile țipă că fcsb este 99% în grupele unei competiții europene, ce rezultate mai așteaptă Becali de la echipă? Fiecare pasăre pe limba ei piere,... și în sezonul ăsta n-a jucar încă cu Rapid... o atmosferă bolnavă de trufie, infatuare, primitivism, slugărnicie, jmeckerie...
Marele latifundiar,pastor,stăpân,psiholog,antrenor de top.....etc.......e supărat pe mioarele rătăcite!
Bagă-l bre pe bârsan … îți tot zic ia-l bre pe bârsan că așa face și Hagi, așa face și neluțu și câștigă dar nu tu nu vrei să mă asculți tu mergi pe mâna lui Haralambie și a băiatului ăla de la țară din Tg frumos ( pintili )
Becali culege ce a semănat. El crede ca se pricepe la fotbal doar dacă da milioane. Sa aducă un antrenor care a demonstrat ca știe cu ce se mănâncă aceasta meserie și jucători care știu cu mingea, nu după anumite criterii doar de el știute.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.