Alte știri din fotbal
Gazeta a intrat în vestiarul Craiovei: iată ce echipă pregătește Coelho pentru finala campionatului! + Surpriza din primul „11” și semnul de întrebare
0
Pușcaș explică de ce a ieșit după 38 de minute și dacă ratează barajul: „Înțepătură pe coapsă”
0
Cătălin Cîrjan: „În ultima etapă vom fi implicați în lupta la titlu, dar nu e treaba noastră”
0
„Sacrificați meciul cu U Cluj?” » Zeljko Kopic, întrebat direct despre jocul care ar putea decide campioana în Superliga
0
Știri din fotbal internațional
Echipa românilor din Ungaria, campioană în fața clubului cu buget de 10 ori mai mare: „Am răsturnat căruța, cum se zice!”
0
Marius Marin merge la vizita medicală! Mundo Deportivo anunță transferul carierei pentru român
0
Revenire istorică în La Liga: au așteptat 14 ani!
0
Pep Guardiola, după al 20-lea trofeu la City: „Este o mașinărie!” + De ce nu sărbătorește Cupa
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
11
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
8
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
„Poate, într-o zi, Maia Sandu va deveni președinta României”, spune șeful ...
Libertatea
Mai mulți răniți după ce un bărbat a intrat cu mașina într-o mulțime în ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Auzi la fariseu, 2-3 penalty-uri pe meci :)))
Iar se vaită impostorii fecesebisti? Gigi, vrei să înceapă meciurile cu un penalty pt tine si nu de la centrul terenului?
...:)...Serios?!...:)... Sa credem ca de acum nu vei mai ''cumpara'' locuri la ''nationale''?! Greu de crezut...
ar fi perfect, asa ar avea si nationalele noastre sanse la rezultate mai bune
Nu are curaj.
O ideie foarte buna a multitalentului jiji. Așa sa facă! Retragerea!
Steluța lui gigi, fanilor steluței vă propun să faceți chetă și să cumpărați un telescop pentru gigi ca să vadă și de pe lună cum cad jucătorii lui la orice adiere de vânt și cerșesc 11 metrii, păcat că merge la Athos mai bine ar merge la Rahova că a stat prea puțin și n-a învățat nimic, de fapt nu-l duce capul decât la șmecherii !!
Ghighi trebuie boicotat.
Să meargă Deac cu Hoban.
Iar ies prostii la " intervalul " forumului !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.