Alte știri din fotbal
13 schimbări au fost decisive pentru titlul Universității Craiova! Mihai Rotaru a dat lovitura
0
„M-am bătut cu Rădoi la antrenament, putea să mă curețe” » Reacția căpitanului FCSB l-a lăsat perplex
0
Kader Keita a făcut cerere să poată pleca acasă, în Franța! Când va începe procesul și ce pedeapsă riscă
0
Florin Lovin, exasperat de practica din fotbalul românesc: „Nu înțeleg! Cum să faci asta?”
0
Știri din fotbal internațional
Aston Villa - Freiburg, duel final pentru trofeul Europa League » Echipele probabile
0
Lotul Suediei pentru Campionatul Mondial: Atac stelar din Premier League
0
Albania s-a despărțit de Sylvinho » Se știe deja înlocuitorul brazilianului: al patrulea selecționer italian
0
Cele mai tari meme-uri după ce Arsenal a câștigat titlul în Premier League la distanță de 22 de ani: „Gabriel Martinelli este mai bun decât Cristiano Ronaldo a fost vreodată”
0
Lifestyle
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
1
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
Gaură de peste 100.000.000 de lei la Tarom: Radu Miruță a blocat bugetul ...
Libertatea
Pericolul ascuns din vacanțele în Egipt. Cazul fetiței care a murit după un ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Medicul Dorel Săndesc, condamnat definitiv la închisoare cu suspendare. ...
Libertatea
Ideile crete a lui Becali.. cum naibii sa schimbi sistemul in fiecare săptămână?!
Dupa primul meci la fcsb (Supercupa Romaniei), Stefanescu era cel mai tare jucator. Apoi...
Enoriasul vad ca are ceva negru in ureche...ori e par, ori nu prea le are cu igiena.
...gijji este un strateg profund ...
DACA SI ACEST PUSCARIAS-INFRACTOR A AUZIT DE SISTEME DE JOC INSEAMNA CA NE-AM DUS DRAQ DE TOT ! INSEAMNA CA FOTBALUL E..... UN *** IN PLOAIE ! VAI DE FOTBALUL ROMANESC ! SCARBA !!!!!!!!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Stai sa vedem ce-o sa zica peste vreo 2-3 luni. Avem destule exemple ale "competentelor" avute de cel care manuieste fcsb!
Asa e in relatiile cu un narcisist. Sunt la inceput acum, in faza de love b o m b i n g. Mai tarziu vin criticile si devaluarea jucatorului. Vezi cazul Chiriches. Si altii ca el.
Schimba sistemul, Gigele! Arata-le ca banul dicteaza!
Ce repede se lasa gigi entuziasmat si tot la fel de repede ii arunca la gunoi ! Deci vrea sa schimbe sistemul pt un jucator de care Dinamo sa chinuit doi ani de zile sa scape...il tot imprumuta ..ptr ca nu il cumpara nimeni si nici nu accepta jucatorul sa rupa contractul ! In vara a dat bani ptr un atacant de care tot Dinamo sa chinuit sa scape...apoi a dat 2 milioane pe un atacant de care Cfr a vrut sa scape dupa ce la adus pe Luis Munteanu...! In fine, stie el gigi ce face !
A aparut un nou episod din serialul "Ce a mai visat Gigel!"...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.