Comentarii (11)
francklin67
francklin67  •  10 Ianuarie 2026, 10:20

Daca tot nu vine dati numele sa stim si noi ,sa putem compara ca e mai bun decat Sut,Radoi si cei doi galateni despre care ati scris de trei zile.MM stie numele,intrebati pe el daca nu lasati articolele despre transfer la FCSB a lui Anonymus.De trei zile asta curge la robinet.

OZZIEB
OZZIEB  •  10 Ianuarie 2026, 01:39

Jumatate din echipa preacuviosului nu are ce sa caute intr-o echipa care vrea performanta. S-a obisnuit cu mocangeala si ciorba lunga.. nu degeaba are sanse mari sa nu prinda playoff-ul.. marele lui noroc este ca sunt probleme cu banii la cluburile mici si ca a venit Cisotti, ca altfel se batea la retrogradare.. dar ei viseaza Europa..

__Van_Basten__
__Van_Basten__  •  10 Ianuarie 2026, 01:29

Cautati, cautati... :))))

miketheone1
miketheone1  •  09 Ianuarie 2026, 23:00

A imbatranit degeaba !

Paduchiosu
Paduchiosu  •  09 Ianuarie 2026, 22:19

Am înțeles că si unu' La-Mine Yal-Mă era ca și luat, deja nea Gigi îl numise „Noul Bănel Nicoliță”... dar nu știu cum s-a făcut că a căzut transferul în ultimul moment.

labtof
labtof  •  09 Ianuarie 2026, 22:14

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

etcetc
etcetc  •  09 Ianuarie 2026, 22:13

Ai ba nea Caisa ca vb mult si faci nunputin foarte putin ai obosit toata Romania cu mediatizarea ta fara rost. Te dai cocos dar de fapt esti pui de Gostat. Vrei miliarde pe toate gloabele dar faci pe tine la 2 lei .Bateai campii ca iei tu nu stiu cati jucatori in iarna de fapt ainluat unul liber de contract. Avem si noi o rugaminte ne poti lasa in pace cativa ani sa nu ne mai sufoci zilnic in masmedia?

mateodamiano7
mateodamiano7  •  09 Ianuarie 2026, 22:00

Ferguson a vorbit cu Cirque du Soleil pentru fratele lui Elton.

Banila13
Banila13  •  09 Ianuarie 2026, 21:35

Dezgustător

luciann
luciann  •  09 Ianuarie 2026, 21:34

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

  • 1
  • 2
Comentează