Alte știri din fotbal
Se mai răzgândește Gigi Becali? Declarație de dragoste din Târgul de Crăciun: „Bineînțeles că vreau să vin la FCSB!”
0
„Așteptăm naționala aici!” » Euforie la Pitești, după anunțul CNI: „Ați văzut termenul de finalizare? Spuneau că nu se face arena”
0
„El e numărul 1!” » Marele Țețe Moraru i-a comparat pe Ionuț Radu și Ștefan Târnovanu
0
Trage concluziile la final de an: „Fără el, era «balamuc» la Dinamo” + „Să aduci fotbaliști, nu pe Pușcaș!”
0
Știri din fotbal internațional
Scandalul finalului de an! Președintele unui colos din Europa, arestat pentru trafic și consum de cocaină!
1
Cadou incredibil de Crăciun făcut de Lyon echipei amatoare pe care a eliminat-o din Cupa Franței
0
Decizie fatală, pe teren! De ce a jucat cu o monedă în gură
0
Îi transmite răspicat lui Radu Drăgușin: „Pleacă acum de la Tottenham!”
2
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Fosta soție a legendei din NBA șochează din nou! A apărut la eveniment fără lenjerie intimă și cu un iubit mai tânăr cu 20 de ani
1
Starul din NBA a avut parte de o surpriză de proporții din partea iubitei sale » Cadoul primit l-a făcut să exclame: „E cel mai bun lucru din lume”
0
Fosta soție a legendarului Tom Brady s-a căsătorit în secret cu antrenorul de jiu-jitsu: „Nu ar trebui să fiu învinovățită”
1
Imagini fabuloase » Își dispută meciurile de acasă pe cel mai pitoresc stadion din Europa!
1
Donald Trump se laudă că l-a presat pe Emmanuel Macron să crească prețul ...
Libertatea
Emisiunile umoristice care iau în râs administrația Trump, amenințate cu ...
Adevărul
Condamnat după ce a cumpărat un Audi furat, fostul campion al României L-a ...
GSP SPECIAL
Veste proastă pentru Vladimir Putin. Cine este favorit să devină ...
Libertatea
Te-am întrebat ceva înainte. Pricepi ce citești? Că nu pare :))
E retrogradarea voastra de catre Silkeborg.
Nu stau eu să dau click pe linkurile tale, nu mă interesează retrogradarea
1. https://www.youtube.com/watch?v=saI0ceaeOfc&ab_channel=SportSpecialRomania 2. https://www.youtube.com/watch?v=CrI4MU94Vo0&ab_channel=DigiSport
Nu știi tu de-alea cu cupele europene, voi sunteți cu retrogradarea
Auzi la el...Manitele au fost blaturi... :))))
Nu am informații despre barber, dar tot ce se poate. Și așa, transportul băncii, nu este un lucru simplu. Dar știi cum sunt turcii, băieți primitori, veseli, rezonează bine la numele Hagi. Este posibil ca tu să fi avut dreptate, în ceea ce privește tricourile. “Merge.” Se pare că se vând cu baxul. Auzi și tu: făcute în Tailanda!
Dar barberul?! Isi ia si barberul cu el? Stii ca Eanis tine mult la freza si trebuie sa fie mereu ferches.
Floricico, în afară de blatul ăla mai ai ceva în tonomat?
Nu vă luați la trântă cu trollii. Poate că pe unii o să îi învingeți, dar în final o să ajungeți să gândiți și să acționați ca ei. Nici nu e de mirare: oricine ajunge să semene cu cei de care se înconjoară, atât în viața reală, cât și în online. Eu am patit-o pe pielea mea. E suficient să vă comportați cam ca la zoo: priviți animalele, dar nu băgați mâna printre gratii și, mai ales, nu le hrăniți. Repet nu hraniti trollii intrand in discutie cu ei.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.