Comentarii (6)
sooos1ck  •  06 Iulie 2020, 11:37
Postat de mosierul pe 06 Iulie 2020, 10:16

...nu le dați nici o palmă, vor râde de voi...tu nu vezi că au și început ?!?!?

Ca olteamul: zici hop inainte sa sari gardul!!!

sooos1ck  •  06 Iulie 2020, 11:36
Postat de Icu Lucian Florin pe 04 Iulie 2020, 22:37

demnitate = omenie A ajuns jiji să vorbească despre mizerii și nedreptăți când el a făcut cel mai mare blat din ultimii 20 de ani în "omenia" cu nașul hagi din 2013 când viitorul era aproape retrogradată. jiji "A fost omenie, le era și lor jenă de Dică. Mă temeam că egalăm la 1-4!" Pentru cine a uitat rezultatul a fost steaua - viitorul 2-5. Să ne lase ciobanul cu "demnitatea" lui de 2 bani.

Si etapa viitoare a batut si Dinamo, deci cred ca si Dinamo a facut blat cu Viitorul!!

mosierul  •  06 Iulie 2020, 10:16
Postat de andy_2008 pe 04 Iulie 2020, 23:34

Trebuie batuti aia de la Cfr,sa le dam o palma oltenilor.

...nu le dați nici o palmă, vor râde de voi...tu nu vezi că au și început ?!?!?

andy_2008  •  04 Iulie 2020, 23:34

Trebuie batuti aia de la Cfr,sa le dam o palma oltenilor.

Icu Lucian Florin  •  04 Iulie 2020, 22:37

demnitate = omenie A ajuns jiji să vorbească despre mizerii și nedreptăți când el a făcut cel mai mare blat din ultimii 20 de ani în "omenia" cu nașul hagi din 2013 când viitorul era aproape retrogradată. jiji "A fost omenie, le era și lor jenă de Dică. Mă temeam că egalăm la 1-4!" Pentru cine a uitat rezultatul a fost steaua - viitorul 2-5. Să ne lase ciobanul cu "demnitatea" lui de 2 bani.

cuviosul_pafnutie  •  04 Iulie 2020, 22:12

I-aauzi!S-o zica la gugustiuci( sau la ***)!Chiar daca are in buzunar cele trei puncte cu vasalii de la Craiova,daca pierde meciul cu CFR, risca sa se claseze in urma Botosanilor-cu toate ca la o adica si aia sunt baieti buni-si...adio Europa!Pentru ca Sepsi inca nu s-a inscris in cooperativa Omenia!