Alte știri din fotbal
Chindia - Farul, prima manșă a barajului de promovare/menținere în Superliga » Echipele de start
0
Pariul lui Gigi Becali s-a săturat de FCSB: „Nu vrea să mai continue acolo”
0
La doar 5 zile de la ultimul meci, gazonul echipei din Superligă se prezintă într-o stare deplorabilă
0
O nouă lovitură! Gigi Becali, obligat de instanță să-i plătească daune lui Talpan » Prima reacție a juristului „Demnitatea și respectul trebuie apărate”
1
Știri din fotbal internațional
Andrew Robertson a dezvăluit discuția care i-a schimbat cariera la Liverpool » „Nu știam ce să-i spun lui Klopp”
0
Rafa Benitez va primi o avere, după ce a fost dat afară de la Panathinaikos
0
Primul jucător dorit de Cristi Chivu și-a dat acordul » Detaliile contractului și formula de transfer la Inter
0
Liverpool pregătește transferul de 100 de milioane de euro pentru „noul Salah” » Puștiul-minune care a explodat în Bundesliga
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Cum a ajuns Max Korzh să adune în București fani din peste 50 de țări prin ...
Libertatea
Simona Halep rupe tăcerea după retragere! Ce a împins-o să se refugieze în ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Opt concurenți au căzut în râpă în Bucegi, la ultramaratonul „Transilvania ...
Libertatea
Mai poti pr0stalău?
Romania 2017...personaje din evul mediu timpuriu.
Ciobane sper sa dispari din fotbal la jilava sau poarta alba. Acolo meriti pentru toate inselatoriile pe care leai facut si le faci.
Ciobanel piperean, toata tara stie cum spui tu adevarul... Il spui asa cum l-ai spus in cazul valiza (piti se razbuna acum pt asta si nu numai), il spui cum l-ai spus cu operatia la coloana cand erai la mititica si spuneai ca n-o sa mai poti sa mergi, il spui asa cum ai spus ca n-ai cum sa pierzi sigla si numele. Mare vorbitor al adevarului lasa-ne ca te stim de mult, ii mai pacalesti doar pe aia cu IQ sub 50... Numai tu nu esti in stare sa intelegi de ce joci cu 100 de oameni in tribune... O sa vezi la echipa armatei la primul meci, va fi echipa cu cei mai multi spectatori din fotbalul romanesc chiar si in liga a 5a... Apropo, toti astia din fotbal (angajati liga si federatie, presa, presedinti, oameni de fotbal) tin acum cu tine pentru ca vor poerde toti daca Steaua nu va mai fi in prima liga. Fara Steaua in prima liga nu le mai plateste nimeni o caruta de bani pt drepturi de imagine. Sper sa dispari din fotbalul romanesc pe care l-ai distrus... (si nu ma refer la bani)
Mi-a raspuns un prostalau:))))
Nu ma, uefa aia de la tine ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Lacatus spunea ca incepe din liga 4 sau 5 cu 300 000 Euro ; cine da acesti bani ? ; armata nu are dreptul si nu are banii astia ; s-a terminat perioada comunista in care armata facea milioane cu agricultura,...cu reconstructia tarii dupa cutremurul din 1977, cu inundatiile, cu canalul Dunare-Marea Neagra ; adica Lacatus si avocatul lor vor sa spuna ca vor sustine echipa din bugetul tarii??? ; mai baieti,...deveniti puscariabili si va rade toata lumea de voi !!! ; Lacatus, Stoica, Piturca,..si altii au ramas cu creierul la perioada comunista !!!
Si Borcea e finul lui Becali.... Aaaa d'aia *** in fata Stelei!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
UEFA a declarat ca FCSB isi poate schimba numele si nu are nici o problema!
Asa cum am spus, dar poate nu ai înțeles, deci voi fi mai clar ... Nu neg scenariul tau, este foarte plauzibil. Intr-o tara normala la cap probabilitatea sa fie cum zici vs cum spun io e de 95%-5%. In România insa io voi fi generos si voi acorda 20% scenariului tau si 80% pt al meu. Vom vedea in următoarele luni cine are dreptate. Io pana acum ce am prezis s-a întâmplat aproape la virgula. Nu mai repet acum in detaliu ce si cum, am spus din Iulie cum si ce va fi, cum jiji va pierde pe linie si CSA isi vor face echipa pe care o vor duce in Liga 1 odata cu renovarea Temolului, si ca vom intra in line dreapta DUPA alegeri. In Iulie absolut toti (inclusiv oameni care s-au dovedit steliști dar pe care atunci ii suspectam de jijism cronic) ziceau ca sunt nebun, ca asa ceva nu exista, ca nu sunt io Nostradamus sau Tata Omidu, si uite ca "urechea mea muzicală" nu m-a înșelat. Deci răbdare, inca mai am suficient pop corn iar șampania e la congelator :-))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.