Alte știri din fotbal
Decizia luată de FCSB înainte de ultimul meci din play-out: „Patronul a declarat că vrea să vadă asta”
0
A înscris golul promovării echipei lui Rotaru și a luat parte și la celebrul meci al Craiovelor: „Toată lumea ne huiduia, deși jucam acasă!” » Titlul în Bănie? „Lumea o vede campioană, dar...”
0
Scandal la Craiova înaintea „finalei” la titlu » Liderul galeriei de la FCU susține că a furat trofeul » Superliga a replicat imediat: „Stați liniștiți!”
2
Ioan Varga, mesaj pentru Daniel Pancu: „Îi prezint public scuze! Sunt mândru de el, îl vreau în continuare”
6
Știri din fotbal internațional
Roma câștigă Derby della Capitale și intră pe loc de Champions League » Lazio continuă sezonul de coșmar
0
Final dezastruos » Revenit după 1084 de zile, Paul Pogba termină sezonul mai repede
0
Jucătorii lui Hearts au fugit de frica fanilor lui Celtic » Reacția învinșilor: „Așa ceva e...”
0
Rayo Vallecano - Villarreal și Bilbao - Celta Vigo, în penultima etapă din La Liga, cu Andrei Rațiu și Ionuț Radu în prim-plan
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Ce înseamnă, de fapt, viața de bogătaș? Culisele petrecerilor unde se ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Care Berceanu a fost la USR?
Decat sa votez pe PSD-UL Gabrielei Firea, fina lui Becali, pai votez AUR cu toate membrele. Pun stampila la toate alegerile pe AUR, sa vedem si la locale cine e candidatul. Dar cum sa votezi pe Manda ăla de la PSD sau Rares Bogdan ăla de la PNL cand a scris Institutul de Statistica de la Parlamentul European din Bruxelles ca ăștia doi au fost cei mai slabi? Pai cine putea sa fie cei mai slabi din PE? De la PSD-PNL! Pai cine e *** sa mai voteze si cu USR care i-au plecat toti oamenii buni precum Berceanu, Chichirau, Ciceala, Rizea etc din cauza dictatorului Drulă? VOTEZ AUR!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
...ce mi pasa mie de politica ?
Clona fcfcsb echipa PAD! Bravo Coane Iorgule, mai rău nici ca se poate!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.