Alte știri din fotbal
De ce a fost devansat meciul Universității Craiova cu Oțelul
0
Avertisment înainte de U Cluj - UTA Arad: „Nu ne permitem să-i dăm nici măcar un metru de libertate”
0
„Jucătorii mei vor fi mari vedete în România!” » Discurs cum rar vezi în Superligă: „Vreau să-i ajut să câștige bani! Vă dau un exemplu”
0
Jucătorii cad pe capete la UTA, iar Mihalcea cere transferuri de urgență
0
Știri din fotbal internațional
Chelsea ajunge și la vânzări peste 200 de milioane € » Îl transferă pe Pedro Neto, dar nu-l dă la Manchester City
0
Tony Strata, decisiv în duelul cu Sporting » Meci nebun cu 5 goluri
0
Secretul transferului lui Spence: „E în Top 3 din Premier League și Chivu dorește să importe modelul în Serie A!”
0
Se face și transferul #6 la Tottenham » Vine cel de-al doilea jucător de la Liverpool: 70 de milioane de euro!
0
Lifestyle
Bernadette Szocs s-a relaxat la piscină: „Sărutată de soare”
0
Anamaria a aflat decizia judecătorilor în procesul cu superstarul Luka Doncic: ce se întâmplă cu cele 50 de milioane de dolari
0
Vestea momentului la Timișoara: Guvernul a deblocat construirea noului stadion „Dan Păltinişanu” » Când va fi gata
7
Cristiano și Georgina au semnat contractul prenupțial » Detalii noi de la cea mai discretă nuntă a anului
0
Donald Trump amenință că va declara strâmtoarea Ormuz „teritoriu american”
Libertatea
Glume pe internet după ce o casă self-checkout a cerut bacșiș. „Dacă eu fac ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Locul pe unde au trecut regii României a ajuns o haltă aproape pustie și ...
Libertatea
fariseul de jiji . ca el domle nu mai merge la stadion , ca s au dus vremurile alea . daca ar avea voie in ghencea , in secunda doi ar fi acolo .
peste vreo 10 ani poate mai ia fcsb campionatul daca nu se desfiinteaza pana atunci
E simplu, steaua prostilor.
Are dreptate bai nea caisă. Vezi-ti de clona ta din 2003.
Vei recastiga palmaresul tot asa cum fcsb a castigat titlul in ultimii 7 ani.
Spparge-i Gigi, spparge-i pe hăbăucii cu mentalitate antedecembrista, ca să nu spun comunistoida.
Clonă e fc fcsb, vezi actele!
După decizia finală a justiției voi fi cu Steaua (campioana Europei din 1986), Legea trebuie respectată .
Transhumanța … mai greu până se obișnuiesc măgarii cu samarul ( bagajul ) , după este mai ușor .
Ești iritat ?!! ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.