Alte știri din fotbal
Ștefan Baiaram a identificat principala diferență dintre Coelho și Rădoi: „Fiecare antrenor are metodele lui”
0
Tatăl lui Louis Munteanu a intrat în direct și a dat detalii despre discuțiile cu Gigi Becali pentru transferul fiului său la FCSB: „Noi nu am spus niciodată «nu»”
5
Încă un meci și abia apoi pleacă! Informație importantă din echipa „câinilor”
0
Antrenorul din Superliga pleacă după un singur meci: „Va fi altcineva cu Craiova”
1
Știri din fotbal internațional
Probleme mari pentru Cristi Chivu înaintea meciului cu Liverpool » Titularul de bază al lui Inter este incert pentru duelul din Liga Campionilor
0
Neymar, adio Mondial? Vedeta lui FC Santos le dă fanilor vestea proastă
0
În ianuarie făcea spectacol pe Arena Națională, acum e gata să plece de la Manchester United
0
O jucătoare, hărțuită de un milionar: mesaje insistente cu tentă sexuală
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
12
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
De ce noul primar al Bucureștiului, Ciprian Ciucu, nu se înțelege cu ...
Libertatea
Avertismentul unui politolog: „În Federația Rusă se înmulțesc semnele unei ...
Adevărul
Ionel Ganea organizează un eveniment special în memoria fiului său » ...
GSP SPECIAL
Americanul Russell Bentley, un propagandist al Kremlinului, a fost torturat ...
Libertatea
Voi aveti 500 de huligani care distrug mai mult decati suporteri se anunta si nu reusesc sa fie prezenti. Daca alegem stelistii adevarati care sa cante pe stadion suntem mai multi de 500 mii.dar suntem afara,suntem ocupati si vedem de la televizor
Voi aveti 500 de huligani care distrug mai mult decati suporteri se anunta si nu reusesc sa fie prezenti. Daca alegem stelistii adevarati care sa cante pe stadion suntem mai multi de 500 mii.dar suntem afara,suntem ocupati si vedem de la televizor
Liber la distrus scaune
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ciobanul se va stinge in pușcărie, fără doar și poate
Eu nu inteleg un lucru. Acest Stadion a costat 94 de milioane fara gazon? MApN a preluat Stadionul si El a pus gazonul? Sau CSA Steaua? Ce investitii isi apara CSA Steaua? Ce a investit? Bani in hârtia igienica de la toalete? Ca nu imi pot inchipui ca CSA detine 500 de mii de Euro! De unde,daca nu din banii nostri din impozite,bani ce au ajuns la Bugetul MApN! Auzit,investitia noastra,mai mare obraznicie nu exista!
Clauza asta a fost pusa tuturor echipelor care au jucat pe Ghencea?
Ce investitie vor sa apere saracii astia? E stadion facut cu bani de la buget. Sa apere tara, nu stadioane.
Domnilor, fcsb nu va juca în Ghencea...Gigi Valiza...Vrabia Mihai Viteazul!
radem si glumim,dar tradatorii astia de tara de la mapn ar trebui bagati toti la inchisoare. cand naiba s-a intamplat vreodata ca dupa un meci sa fie nevoie sa schimbi gazonul? mai ales ca s-a mai jucat pe acel gazon. adica serios acum.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.