Alte știri din fotbal
Mircea Rednic, discurs printre lacrimi la priveghiul lui Mircea Lucescu: „A venit și mi-a zis: «Crețulică»...”
0
Galatasaray, gest de suflet pentru Mircea Lucescu la meciul din Turcia: „Nu te vom uita!”
0
Mii de oameni la priveghiul lui Mircea Lucescu: imagini și filmul zilei » Sicriul va fi depus și mâine la Arena Națională
27
La priveghiul lui Lucescu, Gheorghe Hagi, cu vocea tremurândă: „Cel mai mare din toate timpurile!”
0
Știri din fotbal internațional
Barcelona - Atletico Madrid, episodul #5 din acest sezon, în „sferturile” Ligii Campionilor » Echipe de start
0
Nici apelul nu a ajutat » Campioana Angliei din 2016 luptă pentru supraviețuire în liga a doua
0
Braga - Betis în sferturile Europa League
0
După ce a fost condamnat la închisoare, fostul jucător al lui Manchester City a pierdut casa lui Cristiano Ronaldo și 11,5 milioane de euro
0
Lifestyle
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
5
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
18
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Suma infimă pe care ANAF a recuperat-o din prejudiciul rezultat din 12 ...
Libertatea
Coșmar de Crăciun: o fetiță de 7 ani, ucisă de livratorul care îi adusese ...
Adevărul
Ilie Dumitrescu și-a amintit ultima discuție cu Mircea Lucescu, care a avut ...
GSP SPECIAL
Cine sunt chiriașii eterni din ambasadele din Africa pentru care plătesc ...
Libertatea
Uite asa vorbeste doar ca acum are smart phone . Ii vrajeste pe toti chiar si pe cititorul de contoare ............https://www.youtube.com/watch?v=0DTiX58sylU
Sper ca planul, incapatanarea sau prostia CSA sa dea roade si chiar daca echipa va trece prin momente grele, Becali sa plece. Tipul e gretos. Daca innainte de inchisoare mai erau momente in care era amuzant acum parca e un caine turbat, iar CSA-ul ii arata cu varf si indesat valoarea acelui "desen" asa cum numeste Becali stema. Numele si stema sunt TOTUL pentru suporteri. Veneam cu masina 340 km la Bucuresti chiar si la meciuri din campionat, nu ratam un meci la Tv, sufeream, ma ascundeam sau nu cumparam presa sportiva daca Steaua Bucuresti lua bataie. FCSB......moartea pasiunii.
Băiat deștept,nu lași urme...dă-i la ficat,ficat! :))))))
Pai nu ca tac , tac, ma abtin . Totul cam dureaza o ora dupa care ma scuz de la masa in fatza tuturor si o astept sa iasa de la toaleta . Ma uit impraeur sa fiu sigur ca nu sunt martori dupa care cum iese o calc in picioare . Partea buna e ca nu s-a adaptat la democratia Capitalista inca si nu apeleaza la medicul legist caci atfel faceam deja 30 de ani de inchisoare pina acum . Ma rog. Viata noastra urmeaza acelasi sablon dar nu e plictisitoare deloc . Oricum nu o lovesc peste fatza si nici peste maini caci cu alea gateste .
Sau viezure, barză, brînză, mînz.. Mai românesc de atât nu se poate.
hahahahaha!
Dai ,,dume" des, gerulo, dar de data asta te-ntreci cu idiotzenia si castigi detasat.
"O să îi schimb şi numele. Nu-i mai spunem nici Steaua, îi spunem Tracia, un nume românesc, normal. Sau Dacia, sau Soarele Bucureşti. "
Singurul lucru care lipseste din sceneta este ca eu am un ou de oltean si la un moment dat o urmez cind se scuza ca se duce la toaleta si ii dau numai suturi in c.
De obicei glumim mai fac si eu cite o ironie dar cam asa stau lucrurile de revelion cu nevasta-mea . Ea de profesie este psiholog . A terminat Universitatea din Bucuresti cu medie mare . Lucrurile decurg ca in sceneta asta ..........https://www.youtube.com/watch?v=ZnMuEDmCVWQ
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.