Alte știri din fotbal
Ioan Varga l-a contrat imediat pe Daniel Pancu: „Zici că a câștigat Champions League!”
0
Raul Rusescu a ales Dream Team-ul Superligii: „E surpriza sezonului!”
0
Ultima notă primită de Ciprian Deac ca jucător » Cine e repetentul pentru antifotbal în CFR Cluj - FC Argeș
0
Daniel Pancu și-a anunțat plecarea de la CFR Cluj: „Mi se îndeplinesc toate condițiile în altă parte!”
2
Știri din fotbal internațional
Delegația echipei calificate la Mondial, băgată în carantină din cauza epidemiei de Ebola
0
Cesc Fabregas, reacție tăioasă față de obiectivul lui Chivu: „E o lipsă de respect. Sigur nu va juca la Inter!”
0
Șarmanta prezentatoare TV a fost cucerită de stilul lui Cristi Chivu: „Mi-a plăcut ce a încercat el să transmită”
0
Barcelona îi prelungește contractul fundașului: nu a mai prins minute din 2025
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
1
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
5
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Doi analiști politici explică ce opțiuni mai are Nicușor Dan după ...
Libertatea
SURSE Leafa lui Nicușor Dan crește cu peste 1.000 de euro. Cât vor încasa ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Măsuri de siguranță fără precedent la concertul lui Max Korzh: 90% dintre ...
Libertatea
:)))))))0 IA CAUTA MNEATA REAL MADRID.. BAZA VECHE AU VANDUT O.. SI ACUM AU ALTA.. LA MASIA BARCA..CAM LA FEL..EXEMPLE..*** MARIA TA..MAI ALES IN SPANIA.. IN TOATE ORASELELE MICI EXISTA.. CU DE TOATEEEEEEEE..BAZIN ..PISCINA..TERENURI PI NISIP..BETON..GAZON SI..HAI PA .
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Chiar dacă aș vrea, nu se poate. ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
*** capitaliștii ăștia, nu fac investiții, vin îți dau cinci fără nicio bază și se întorc nicăieri. :))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
De ce nu exita baze sportive (cu stadioane) in Europa? Ca aia nu sunt comunisti !
Moshule, eu cred că Valah chiar își dorește să-l bagi în sac după care să-l lași pe hornul unui...neo-zeelandez.
17 noduri la intrarea în Queens, alege tu! :))
Si cat va fi taxa de franciza?!.....
:)))))0 DACA LIPSESTI LA INVENTAR.. ASA SE INTAMPLA.. RAMAI IN URMA SI TE PAPA LUPU SAU TAIE.. STAPANUL..TI AU DAT DRUMUL ?
Nu va fi departamental ci tot privat ca si pana acum, CSA va încasa taxa de franciza in care va include si baza sportiva din Ghencea.
Jiji: "Iau toți masonii și îi bag într-un sac" Ce-i drept, și eu mă gândesc să-i iau pe Valah, randoom, Maricel, Pâlnie,...și să-i bag în sac după care să-i fac uitați pe calea ferată !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.